Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudott? érdekes. :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott? érdekes. :S

Figyelt kérdés

Tegnap nálam aludt a barátom.

Mikor elmentem fürdeni beszélt msn-en az uncsitesójával, és írta neki az uncsija hogy felmegyünk érted és eljössz velünk bulizni.

És írta a pasim hogy nemtud mert holnap megy haza.. és kérdezte a haverja hogy miért?

És ő azt mondta hogy mert x (én) rít hogy aludjak itt kétszer is.

Pedig én nem is sírtam.. ő akart itt aludni persze énis akartam.. de akkor miért mondta ezt? :S

Utána írta neki az uncsija hogy no gyere máá.. a pasim pedig írta hogy nem lehet tesa itt maradok má nehari.


Nagyon jó volt vele.. =) Most aludt először nálam.

Kedden én fogok nála.. csak kicsit érdekes hogy miért mondta ezt =/


2010. aug. 14. 11:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

nekem meg pont azt mondta hogy azt mondta neki hogy dehogy megyeek meg ilyenek..

Most néztem meg az msn beszélgetést mert elvolt mentve.. mindenesetre ma megkérdezem hogy miért mondta ezt :S

Vagy ne csináljak nagy ügyet belőle?


Amúgy tudom hogy szeret és énis szeretem őt.

Több mint 1 hónapja járunk.

2010. aug. 14. 11:50
 2/15 anonim ***** válasza:

tudod, haverok között másképp megy a szöveg, mint amikor veled beszél... sztem ne aggódj ilyenen, más beszélgetőpartnerrel más kifejezéseket, szavakat használunk, van, akivel én is így szoktam beszélni, pedig nem gondolok semmi rosszat arról, akiről beszélek


21/L

2010. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazad van de akkor is kicsit rosszul eset..

Akkor ne is mondjam neki hogy miért mondta ezt?

2010. aug. 14. 11:52
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell belőle nagy ügyet csinálni ;)
2010. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sztem ne csinálj még ennyiből fesztivált :) a pasiknak egész másképp jár az agyuk,mint neked, nem fogja érteni,hogy miért hisztizel ennyiért...majd ha sokszor fordul elő, hogy lekezelően beszélne rólad másoknak, akkor tedd szóvá
2010. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké akkor most még szó nélkül hagyom a dolgot. :D
2010. aug. 14. 11:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele ha annyira kiváncsi vagy, h miért mondta azt, de ahogy az első válaszoló is írta...

Nem mondhatja havernak, unokatesónak, cs simán, h nem megy, valamit ki kell találni, h nehogy azt higyjék h ő akart annyira ott aludni.:D

2010. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért mondta, h ne tűnjön "papucsnak":) A haverok képesek az embert azért szivatni, mert a barátnőjével van mindig és ezért elhanyagolja őket. Tesómmal is így van, már másfél éve van a bnőjével, sok bulit lemondott már és a barátai mindig számonkérik, h régebben nem ilyen volt, meg kéne változnia stb. nem értik az egészet -.-
2010. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Amúgy mostanában tényleg sokat törődik velem. =)

Most is azt akarta hogy menjek el vele hozzá de anyu nem engedett.. 25-kmre lakik tőlünk. =)

2010. aug. 14. 12:03
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én nem vágom a sztorit:DDD
2010. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!