Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy már 1,5éve együtt vagyok a párommal. Ö lassan 21éves és még mindig a szülei mondják meg azt hogy mit csináljon vagy mit ne. Szerintem az tök gáz. Semmi önállósága nincs mindig azt csinálja amit otthon mondanak neki. Nekem meg már elegem van ebből. Mondtam neki hogy költözzünk össze. Én Pesten lakom neki is könnyebb lenne bejárni a az egyetemre. De azt mondta hogy a szülei nem engednék meg. Csak nekem ennyire furcsa ez? Mit csinálnátok a helyembe?
2010. aug. 14. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemre jár és nem dolgozik akkor miből fizesse a lakást kaját stb. Mindent te meg aztán kérne pénzt apuciéktól. Nekem égő lenne, hogy külön költözzök, de akkor is pénzt kell kérnem apuciéktól.
2010. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
LEKVÁR! Ennek az egész élete ilyen lesz! Ha fiú: papucsférj, ha lány, rabszolga. Kérdés, hogy te szeretnél-e egy ilyen nyúlós, cefreszagú életet... Ha nem, akkor még dönthetsz.
2010. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás, igen, de az is túlzás, amit Te akarsz. Majd ha végez, lesz önálló keresete, akkor odaköltözik.

Tudod, ha netán szakítotok, mit csinál? Visszasomfordál a szüleihez? De amúgy is, Te fogod eltartani az egyetem alatt?

2010. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyetem mellet is tudna dolgozni. És nem is az a lényeg hogy ide költözzön. De hogy lehet valaki ilyen hogy nincsenek saját döntései? Én ezt nem tudom megérteni. Én soha nem voltam így nevelve. Nekem ha valami nem tetszett azt megmondtam otthon. De ö ezt nem is meri meg tenni. Engem az zavar a legjobban hogy nem ö irányítja a saját életét. Ő fiú.
2010. aug. 14. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tartanék egy nagyobb beszélgetést.

Ne haragudj, de a barátod szégyen, hogy mekkora puding.

Nem is értem mit keresel mellette ha egy határozott csaj vagy?!


21/F

2010. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátod elég határozatlan és befolyásolható,én így látom a leírtakból,viszont ezen meg ne is csodálkozz,elvégre a szülei tartják el,és tőlük függ a továbbtanulás,jövője egyelőre.Mindenesetre ez semmiképpen sem jó,hogy ennyire eltérő a mentalitásotok,mert hasonló a hasonlónak örül.Ha Téged ennyire zavar a jelleme,akkor azt tudom javasolni,hogy keress magadhoz illő párt,mert hosszú távon irtózatos veszekedések lesznek abból,hogy zavarnak a hibái.Még időben vagy,választhatsz mást.
2010. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak én azért csodálkozom ezen mert engem is anyám tart el és nevel de ö soha nem csinálna ilyent hogy megmondja hogy én mit csináljak. Én tényleg nagyon szeretem őt ezért van az hogy nem tudom hogy mit csináljak. Én már próbáltam vele beszélni de olyan mint ha a fallal beszélnék.
2010. aug. 14. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy a szülei megmondták neki, hogy amíg ők adják a pénzt, ők dirigálnak. Függ tőlük és ezt kérik tőle, ő meg van annyira okos, hogy nem lázad. Lehet, hogy találtál egy értelmes fiút! Lányként írom, aki hasonló esetekben azt látta, hogy a fiú fellázadt és mi lett belőle. A magam részéről lecsapnék a fiúra :) Ha neked már nem kell, add meg az elérhetőségét :) Ez azért komoly, tényleg érdekelne, nekem pont egy ilyen kellene.
2010. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!