Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri feladni ezért az életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri feladni ezért az életet?

Figyelt kérdés
Volt 1 lány nagyon szerettem, ma meg is próbálkoztam vele.Sajnos kikosarazás lett belőle. Most úgy érzem h leg szívesebben véget vetnék az életemnek, mivel életem első igazi szerelme nem érez semmit.
2010. aug. 13. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha így felteszed lazán a kérdést, akkor csak annyit tudom mondani, hogy takarodj már az önsajnálatoddal a büdös francba. Kit érdekel az önsajnálatod? Nem fogod megtenni, szóval kár is itt a betűket pazarolni...


Menj vegyél egy fürdőt és kész. Keress valaki mást.

2010. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ember! Engem egy lány sorozatosan átk*rt most a nyáron, mégis itt vagyok, egyedül, szerelmesen! Kétszer azt mondta, hogy csak barát közbe meggondolta magát, aztán megint, meg megint, már számolni sem tudom!

Ha neked sem jött össze, akkor csak rántasz egyet a válladon, felpattintod a söröd, és elmotyogod: hát én mindent megtettem, ami tőlem telhető!

2010. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

"Életem első igazi szerelme" - nagy szavak. De megértelek és tudom miről beszélsz. Az én életem első igazi szerelme bárcsak ne lett volna az. Ha változtathatnék azon ami történt, nehéz lenne döntenem. Ha egyetlen szavamba kerülne eltörölni őt az életemből és megváltoztatni a múltat, azzal tönkretenném azt, ami utána várt. Mégis rengeteget segítenék vele a saját lelkemnek és szívemnek. Minden kapcsolat egy lépcső. Van amin szívesebben időznénk, de nem lehet. Van amin azonnal továbblépnénk de nem tudunk. Elnehezedik a lábad és azt érzed megrekedtél a múltban. Egy részed biztos. Minden csalódás erősebbé tesz ha hagyod és nem adod fel azonnal. Fogadj el egy tanácsot..: ne add fel, vár jobb is az életben. Nem ma, nem holnap, talán nem is a jövő évben.. érned kell és kivárni mi történik. Ha most feladod, megfosztod magad a boldogságra való esélytől. Megteheted, a Te életed, a Te döntésed. De légy erős mert nem ez az első és utolsó csalódás ami az életben érni fog. Készülj fel rá, hogy lesz még lány aki nem szeret viszont. Ez nem az ő hibája, ez nem a Tiéd.. egyszerűen csak nem kell együtt lennetek. Próbálj olyan lányhoz közeledni, akit nagyon jól ismersz és tényleg azért szereted, aki. Olyan lányhoz, aki érdeklődik irántad és érdemes lenne a szíved őrzésére. Sok szerencsét és kitartás!


~RB

2010. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 00:05

Minden tiszteletem feléd! Betűről betűre igaz amit írtál.

2010. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A világon a két legszánalmasabb dolog ez:

1: A szerelmedet öngyilkossággal fenyegetni

2: Meg is csinálni

2010. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antrax válasza:
ez nagyon szép volt utolsó
2010. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 StephanieXx ***** válasza:

00:05-ös Válaszoló tényleg nagyon jól megfogalmazta!:)


De...az én válaszom,inkább az első Válaszolóhoz hasonlítana.

Még valami:a lányok megérzik,ha a pasinak nincs önbizalma,márpedig Neked nincs.

Szóval húzz bele,és ne sajnáltasd magad.

Van nagyon fájdalom is,a "szerelmi bánatnál",MÉGSEM arra gondolunk,hogy pfff öngyilkosság.

2010. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek, főleg a 2. kommentelőnek ^^
2010. aug. 14. 10:42
 10/10 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy lelkem. Engem 2 év alatt vagy 100 lány kosarazott ki és k*rvára nem foglalkozok vele:D
2010. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!