Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet-e élni az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet-e élni az életet párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, valaki a sikertelenségek után már közömbössé válik...
2011. szept. 7. 23:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Lehet de akkor valószínűleg nagyon keserves élet lesz és idősebb korba valószínű egy meg keseredett bunkó bolond ember lesz az illetőből
2011. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tartom jónak, hogy azok az emberek, akik sikertelenek a szerelemben, azoknak a harcban kellene sikeresnek lenniük. régen szerintem ezért volt sok harcos, katona, és nem bántuk meg. az a baj, hogy annyira azt akarják a fejedbe verni, hogy legyen párkapcsolatod, hogy egész egyszerűen azt hiszik az emberek, az a természetes, pedig lehet nem...
2011. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem aki sikertelen a szerelemben, az az élet minden területén sikertelen
2011. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha megnézed a történelmet, a legmagasabb rangúak (királyok stb) tipikusan nem párkapcsolatban éltek. Volt feleségük, de szerelemhez semmi köze, hanem volt sok ágyasuk is :)


Szóval ha a sikeres emberek így éltek, akkor nekem okom van azt hinni hogy én is erre születtem :)

2011. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Így születnek a pedomacik...
2011. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
miért ne lehetne? sok embert ismerek, aki igen szép életet élt le tartós párkapcsolat nélkül.
2011. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy le lehet.

De MINEK???

2011. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Az ember társas lény..
2011. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem megy, az kénytelen lesz. (mint én) Meg kell találni a megfelelő szabadidős elfoglaltságot, úgy átvészelhető.
2011. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsónak igaza van.Érdekes módon jobban érzem magam egyedül mint kapcsolatban.Nem cserélném fel semmire.
2011. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!