Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem értem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem értem a nőket annyira, és miert van most ez, irtok nekem valami helyes választ?

Figyelt kérdés
sziasztok 4 napja szakitott velem a barátnőm... sok dolgon mentünk át,en is es ő is...megegyeztünk ogy majd jelentkezik....ennek már vagy 2 napja hogy felhivott...azt mondta hogy ha már nem is a barátnőm,azert meg aggodhat értem ... masnapra rá feljöttt internetre,irtunk pár szót, es el is ment a netről....irtam neki sms-t ha van kedve akkor irhat...de nem irt....felhivtam mondtam neki hogy megegyeztnk hogy n hivom fel legközelebb...ezt elmondtam neki atelefonba..ő erre de már irtunk,akkor miert kellet felhivnom..mondtam neki ha akar valamit akkor ő jelentekezik..szerintetek még szeret,vagy mit akar ezzel elérni? én nem értem a nőket,de komolyan...
2010. aug. 13. 22:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
hallod menyjel szpichológushoz xD nyugodj mármeg. várj picit. ha le se szar akkor hagyjad és foglalkozz más csajjal. hidd el attól h te most azt hiszed h ő a tökéletes attól még van nála jobb...!!
2010. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
engemet nem érdekel más csaj...mi a szarnak annyi nővel voltam már,de én szartam el a dolgokat....szoval erre addig váogyrok amig csak lehet...még nem mondta ki végleg hogy vége,nem mondta hogy vigyem el a cuccaimat tőle...szoval... és le sem szarom azt a sok csajt..elhatároztam hogy bármi modon vissza akarom hoditani...üres a szívem nelküle..hianyoznak a közösen eltöltött percek..
2010. aug. 13. 22:40
 23/29 anonim válasza:
Ezzel egyet ertek. Szukseged van pszihologusra. Mar meg ne haragudj de en az hittem 15nel nem vagy tobb. Azok esnek igy ketsegbe, na meg te.
2010. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
:)))) 22 vagyok nem pedig 15 :)))) és annyi csajom volt hogy nem tudom megszámolni a kezemen....de a lényeg az hogy nem értem a nőket...csak annyit tudok mondani hogy várok amig csak lehet..akár éveket is képes vag
2010. aug. 13. 22:43
 25/29 anonim válasza:
Csinalj amit akasz! En nagyon is megertem ot, lehet h a helyeben tobbet nem foglalkoznek veled.
2010. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
ok,hülyen viselkedek tudom... :)))) de hát ezt teszi velem a szerelem..nem kell az embert lehurrogni,ha nem biztos mit várhat a másiktól....
2010. aug. 13. 22:47
 27/29 anonim ***** válasza:
ha vársz éveket akkor már semi se lesz olyan amilyen volt. ilyen helyzetben kb 2-3 hónapot érdemes várni csak. én itt vártam a barátnőmre 2hónapot és semmi. sz*rok is bele ha neki jobb mással meg olyannal aki nemszereti csak megb*ssza akkor hajrá csináljon amit akar. fogd fel h nem kellesz neki. ha kellenél neki akkor nem csinálná ezt veled mivel SZERET. ha annyi csajod volt már akkor sz*rd le lépj tovább b*ssz meg mindenkit aztán kész nemigaz már... és ezt én 15 éves fejjel mondom neked.
2010. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
ok,de ő ki fog menni USA-ba itt hagy ...elmegy fél évre...és ha visszajön tudom hogy már nem lesz ugyanolyan a kapcsolat mint amilyen volt...sajnos elszartam.... de akkor is ott van nekem a remény,es bizalom az időben...más nem megy..
2010. aug. 13. 22:55
 29/29 anonim ***** válasza:
inkább már nemmondok semmit xD
2010. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!