Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem értem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem értem a nőket annyira, és miert van most ez, irtok nekem valami helyes választ?

Figyelt kérdés
sziasztok 4 napja szakitott velem a barátnőm... sok dolgon mentünk át,en is es ő is...megegyeztünk ogy majd jelentkezik....ennek már vagy 2 napja hogy felhivott...azt mondta hogy ha már nem is a barátnőm,azert meg aggodhat értem ... masnapra rá feljöttt internetre,irtunk pár szót, es el is ment a netről....irtam neki sms-t ha van kedve akkor irhat...de nem irt....felhivtam mondtam neki hogy megegyeztnk hogy n hivom fel legközelebb...ezt elmondtam neki atelefonba..ő erre de már irtunk,akkor miert kellet felhivnom..mondtam neki ha akar valamit akkor ő jelentekezik..szerintetek még szeret,vagy mit akar ezzel elérni? én nem értem a nőket,de komolyan...
2010. aug. 13. 22:16
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Most mar en is lattam h irta. Csak en amikor neztem a kerdest csak egy valasz volt. Telorol egy kicsit lassu a dolog.
2010. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
de megegyeztem vele abban hogy nem fogok neki jelentezni..ha esetleg ugy gondolja akkor ir vagy jelentkezik nekem....szoval most rajta a sor hogy irjon vagy hivjon.... ez szerintetek jo ötlet????
2010. aug. 13. 22:29
 13/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? oO
2010. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
21 lassan 22 ő 23 lassan 24...szoval nem vagyunk tapasztalatlanok,mind2 csalodtunk a szerelemben..es egymásnak estünk.... de azt mondta az idő begyogyitja a sebeket...tény naponta hiányzik,és ürességet érzek ha nem tudhatom magamnak....ha felkelek szörnyü erzés hogy nem vagyok vele együtt...
2010. aug. 13. 22:31
 15/29 anonim ***** válasza:
Ez mondom h szardle. Csináld úgy mintha ellennél nélküle is ( még ha nem is úgyvan ). És akkor ha igazán szeretett és szeret még valamennyire akkor rá fog jönni hogy hijányzol neki és azok a dolgok amiket veled csinált. Az a lényeg h tudasd vele, hogy te mindig ittleszel neki még ha haver ként is bármiben segítesz, de te még szeretnéd h több legyen ebből. Kb ilyen módon. Pl egy SMS-ben vagy akár személyesen aztán csak várj. SZERINTEM.
2010. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
én akkor közöltem vele ezt ,mikor hivott telefonon..hogy reménykedek es bizok az időben...én itt leszek neki mindig....szoval tényleg ha szeretett és ha belém volt esve,akkor jelentkezni fog...ez igy van....de naponta rájövök a saját hibáimra.arra hogy mit csesztem el..de tény en bantottam meg...szoval ide tényleg idő kell..
2010. aug. 13. 22:34
 17/29 anonim válasza:
Na en inkabb nem szolok. Csak annyit h hagyd beken. Kergetozz mas lanyokkal, mert ot mar nem ered utol.
2010. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
az hát. nyugi. tudom h szar hidd el. velem is ez van most. ezt csak az idő oldja meg. én is mondta neki (volt barátnőmnek) hogy én mindig itt leszek neki. ha él vele él ha nem akkor le*ophat xD ilyenkor már okos vagyok én is és rájövök a hibáimra meg az övéire :D nyugi ez normális.
2010. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
de en meg bizok benne hogy együtt leszünk...és reménykedek,elvégre azt lehet nem?? ő egy olyan lány,akire szükségem van...
2010. aug. 13. 22:37
 20/29 anonim ***** válasza:
jha és igen jól mondta az előttem szóló. legyél más lányokkal is :D vagyunk még 6milliárdan a bolygón (aszem) abból kb a fele lány szval hajrá :D
2010. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!