Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem értem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem értem a nőket annyira, és miert van most ez, irtok nekem valami helyes választ?

Figyelt kérdés
sziasztok 4 napja szakitott velem a barátnőm... sok dolgon mentünk át,en is es ő is...megegyeztünk ogy majd jelentkezik....ennek már vagy 2 napja hogy felhivott...azt mondta hogy ha már nem is a barátnőm,azert meg aggodhat értem ... masnapra rá feljöttt internetre,irtunk pár szót, es el is ment a netről....irtam neki sms-t ha van kedve akkor irhat...de nem irt....felhivtam mondtam neki hogy megegyeztnk hogy n hivom fel legközelebb...ezt elmondtam neki atelefonba..ő erre de már irtunk,akkor miert kellet felhivnom..mondtam neki ha akar valamit akkor ő jelentekezik..szerintetek még szeret,vagy mit akar ezzel elérni? én nem értem a nőket,de komolyan...
2010. aug. 13. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
5+5=10 ez helyes... és nem lefikázni!!
2010. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod neki h ha akarsz valamit jelentkezel. Akkor végülis te akarsz valamit -.-" Ha nem szereted meg szakítottál és nem akarsz semmit akkor nem mind1 h mit akar meg szeret-e? xD
2010. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ezt meg hoyg érted??? hogy nem fikázni??????
2010. aug. 13. 22:19
 4/29 A kérdező kommentje:
ő szakitott velem... 2 napig nem hivtuk egymást telcsin ,semmi....es ő hivott fel hogy mi van velem...6 honapig voltunk együt..de már nem tudjam mit higyjek..tényleg csak barátságot akar,el akar felejteni..vagy még érez valamit..sok olyan kérdés amire nem tudom a válasz....
2010. aug. 13. 22:21
 5/29 anonim ***** válasza:

Akkor én kérdezek egy kérdést amire ajánlom h tudd a választ :D

TE Szereted?

2010. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
Ha esetleg megirnad h mennyi ideig voltatok egyutt, akkor lehet h hozza tudok szolni.
2010. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22:22/2 írta h 6hónap -.-"
2010. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
persze hogy szeretem elvégre 5 es fel honapig voltunk együtt.de megbantottam....meg voltunk abban egyezve hogy hagyom hogy jelentkezzen....és jelentkezett,2 napra rá..nem bírta,aggodot értem..... de nem akarok semmit sem elkapkodni,meg bizok abban hogy valaha együtt leszünk...
2010. aug. 13. 22:24
 9/29 A kérdező kommentje:
szoval azt mondta hogy idő kell neki ahhoz hogy elfeljtse a rosszat,hogy becsaptam őt.... elutazik USA-ba fél évre..de ahogy írtunk nem azt vettem észre hogy akar vlaamit...
2010. aug. 13. 22:26
 10/29 anonim ***** válasza:
figyelj velem ugyanez van most csak másfél év után. mondta a csaj h még lehet valami, nemtud felejteni, aggódik, hijányzok, aztán beszéltünk megkérdeztem h lehet-e még esélyem, szeretne-e talizni. és ő erre mind nemet mondott. szval sztem álj a sarkadra és szardle magasról. jogos h megbántottad de szerintem ne várja el h koslass utánna. az ember hibázik. ha nemtudja megbocsájtani a hibát (megcsaláson verésen kívül) akkor nemis szeretett igazán. de így még lehet esélyed ha leszarod mert könyebben rájön h hijányzol neki. ( bocsi a helyesírási hibákért csak gyorsan írtam xD )
2010. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!