Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Miért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Chatrouletten mindig egy csomó lánnyal összeismerkedek és azt mondják rólam,hogy nagyon helyes vagyok.Utánna elmondom nekik,hogy nem volt még barátnőm pedig már 17 éves vagyok.Ekkor mindig nagyon nagyon meglepődnek.Ennyire torzíthat a webkamera,vagy csak azért nem volt barátnőm mert még sosem kezdeményeztem nőnél és azt várom,hogy ők kezdeményezzenek.
2010. aug. 13. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
vagy talán ronda vagy
2010. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert még sosem kezdeményeztem nőnél.
2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert még sosem kezdeményeztél nőnél. Ennyi :)
2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ugye a webkamerába ugyanazt látom,ahogy élőben is látnak?
2010. aug. 13. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha ne várd, hogy a csaj kezdeményezzen. A lányok szeretik ha a pasi irányít. ez tapasztalat. a legtöbb nőnél beválik :) 15/Ł
2010. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert még sosem kezdeményeztem nőnél.
2010. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nők elvárják, hogy a férfi kezdeményezzen. Törődj bele, ez van. Ők nem fognak "rád mászni", bármennyire is próbálja itt jó pár pasi azt a látszatot ébreszteni itt mindenkiben, hogy minden nő qrva. Igenis elvárják, hogy udvarolj.
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bókolj és próbálj flörtölni :) nem elég a külsőddel hódítani, szavak is kellenek hozzá :D
2010. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért lett volna ha sosem kezdeményeztél?

Nem te vagy a lány ha tetszik valaki kezdeményezz bátran, ui: 17 évesen nem maradtál le semmiről, hajrá

2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
volt már példa h egy csaj 'kezdeményezett' v nemtom, h mondjam...szószerint rám mászott, pedig tetszett a csaj, de aztán ő kezdett velem, így elég gázos volt :/
2010. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!