Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek miért írta ezt? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek miért írta ezt? ) bővebben lent)

Figyelt kérdés

csináltam egy kamu msn-t és arr felakartam venni egy csajt h megismerjem mielőtt az iskolámba járna v is oda ahova én mert ez a csaj a bartom exe és állítólag nagyon dilis, és nem akk akartam vele szembesülni mikor a suliban vagunk h téll az , nah szal a léyneg az h felvettem a bartomat is uygan erre az msnre és mr megbántam meg nem is az votl a célom h tudjam h mit érez irántam mert tudom h mit érez eddig is tudtam , és télleg megbántam h felvettem, nah szal a lényeg az h ugyae kérdezgettem az ál msnen h mizu, stb és aztán arról besz h mióta járunk és a barátom beírta h 10 hónap 10 nap,de közben meg 9 hónapja és 21 napja, és tudja h mikro jöttünk össze ,mert múltkor is mondta h 9 hónapja vagyunk együtt minden és nem kellett emlékeztetni, semmi, sztetek miért írhatta h 10 hónap 10 nap?? am 100%ra tudom h nincs senkije, úgy h azt senki nem írhatja, am meg amit az ál msnemen velem besz azt bemásolta nekem az eredeti msnemre is szal enm titkolózott:) meg őszinte és midnen elmond meg én is neki. mostanába nagyon sok gond és baj is történt vele szal ezt annak tulajdonítom h amiatt írhatta félre ,mert áprilisban meghalt a tatája aki nagyon imádott és most enmrég a mamája és ma temették :(:( és eléggé kivan szegénykém,de próbálom elterelni a gondolatait meg próbálom visszahozni a régi kerékvágásba amit tom h nem fog olyan könnyen menni:(. szó ami szó sztetek mi lehet az oka?? a mostani túl sok stressz miatt lehetett? másra nemtippelnék, mert télleg hihetetlenűl tiszta szívéből szeret



Normális válaszokat lécci és köszi h elolvastátok, a hibákért meg a tagolás miatt bocsi csak am is ideges vagyok és így nem non meg a tagolűás meg a fogalmazás:S:( kort és nemet is kérnék


2010. aug. 13. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem értem miért vagy így ki? ez semmi . szeret és kész. 10 hónap és 10 nap vagy 9 hónap 21 nap nem mindegy??
2010. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ja.
2010. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nemgáz h félreirta, lehet szándékosan h az álmsnes csaj leszálljon róla...elmondta neked, abban bízott h megérted..ennyi...ez nem nagy ügy amúgy meg igen, vígaasztalgasd! 14Ł
2010. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nos, sztem azért írta hogy 10 hónap 10 nap mert jobban hangzik (igen tényleg ezért!) és egy vadidegennek minek kötné az orrára a pontos időtartamot? érted.. tök mind1, csak mondott valamit, mert ugye marhára kivan és nem érdekli mit dumál egy vadidegennel.


Második dolog amire figyelmeztetnélek, hogy véletlenül se tudja meg ezt a barátod hogy kémkedsz utána mert még kiakad.. nem biztos de azért vigyázat!


Minden jót!

23/F

2010. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem azért msolta be h az a csaj leszáljon róla aki én voltam, mindg bemásolja, bízik bennem és én is benne ,de írtam h nem azért cisntam h megtudjam h mit érez eddig is tudtam...
2010. aug. 13. 21:34
 6/13 anonim válasza:
Nem azért másolta be, hanem azért mondott kamu számokat.. 21:33-as vagyok a 21:32-es védelmében.. :D
2010. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem kémkedtem utánna, nincs rá szükségem, írtam h csak felvettem és kész, am meg nem fogja megtudni, lelkiismeret furdalásom is van:S nincs szükségem h kémkedjek utánna, tudom mit érez edidg is tudtam
2010. aug. 13. 21:36
 8/13 anonim ***** válasza:
hát ez kémkedés már bocs :S
2010. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom h az:S de nem azzal a szándékkal h megtudjam h szeret e vagy nem, csak h ha amaz msnen vok akk tudjak vele beszélgetni de mivel az a csaj akit felvettem ismer,így nemtudam neki is írni h ki vok, szal nem arra hajtottam h kémkedjek v h vmit ismegtudjak rólunk , nem si kérdeztem h szeret e engem semmit csak h mióta járunk és kész, ennyi
2010. aug. 13. 21:38
 10/13 anonim válasza:
Jah ez az.. vigyázni kell vele mert ha megtudja elég gáz.
2010. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!