Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki h én igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki h én igy akarom?

Figyelt kérdés

Járok 1 fiuval akit nagyon szeretek és mindig kint ülünk a barátokkal de én kettesbe is szeretnék vele lenni náluk hogy mondjam el neki h menjünk hozzá és ne ki??

Én 14Ł ő 16F


2010. aug. 13. 21:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem hívd el őt hozzátok, hogy nézzetek egy filmet. Így ketten lehettek. Ha horrort néztek, akkor még hozzá is bújhatsz. ; )
2010. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egy kicsit kettesben lennénk?-szerintem így:D
2010. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te szeretsz a haverokkal is lógni, de néha csak rá vágynál, hogy kettesben legyetek. Szerintem meg fogja érteni...Nem akkora probléma ez, hogy ne fogná fel.
2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak félrehívod: "gyere egy kicsit" aztán eltűntök egy 'pici' ideig. :D
2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

magyarul.

de tényleg, egyszerűen akár msn-en vagy hívd fel hogy találkozzatok sétáljatok. akkor is kettesben vagytok és meg is tudod ezt vele beszélni. de ha még egy ilyen alap dolgot se beszéltek meg akkor később a bonyolultabb meg kényesebb kérdések meg fognak folytani titeket.

Beszélni Kell! hajrá

18/F

2010. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen ez lehet utolsó

2010. aug. 13. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy szép házikolbászt. Vedd elő és mondd neki:

Drágám, mi lenne, ha ezt kettesben elfogyasztanánk?

2010. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy te most épp kettesben szeretnél vele lenni, mennyetek el kettesben sétálni.

Ha a srác nem érti meg, akkor meg hagyd a francba a srácot ... szerintem ... mert ha szeret,bármit megtesz amit szeretnél.

2010. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha még egy ilyen alap dolgot se beszéltek meg akkor később a bonyolultabb meg kényesebb kérdések meg fognak folytani titeket. "


ott a pont... ha ennyit nem tudsz vele megbeszélni, mit akarsz később?

2010. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!