Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy mégsem akarom?

Figyelt kérdés

Igyekszem röviden: megismertem egy srácot 2 hónapja. Előtte 4 hónappal lett vége egy 1,5 éves kapcsolatomnak.

Sokáig randiztunk,nem történt semmi,de mindketten tudtuk,hogy már éppen ideje,tetszettünk egymásnak stb. Végre megtette a kezdő lépést és megcsókolt.Ez 3 hete volt. Találkozgatunk,elvagyunk,de nem került szóba az,hogy mit akarunk egymástól. Egészen tegnapig. Elkezdett a közös jövőnkről beszélni,hogy hova mehetnénk nyáron meg hogy átmehetnék hozzájuk ebédelni,ilyenek. Nem tudom,miért,de azt éreztem,hogy menekülnöm kellett a helyzetből,elfogott valami olyan érzés,mintha megfojtana,pedig lényegében semmi extra nem volt abban,amit mondott,hiszen már 3 hónapja találkozgattunk..

Holnapután találkozunk,hogy megbeszéljük. Azt hiszem eldöntöttem,hogy jobb,ha nem folytatjuk,mert lehet,hogy nem állok még készen rá. De hogyan mondjam el neki? Lelkiismeretfurdalásom van,amiért ezt tettem vele,nem akartam kihasználni vagy húzni az agyát,sajnálom az egészet. Hogyan tudnám a legfinomabban megmondani neki úgy,hogy ne bántsam meg? Nem szeretném,ha megutálna.

(btw én 22,ő 23)


2011. febr. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, az hogy áthív magához kajálni 3 hónap után-ahogy írtad- miért fura? Ha jól érzed megad vele, jól elvagytok, miért nem adsz neki egy esélyt? Szerintem nem akar rádtelepedni, csak egyszerűen örül ,,nektek." Arról nem beszélve, hogy te is írtad, nem tudod honnan jött a ,,menekülni" érzés... lehet, hogy csak bebeszéled magadnak.

Amúgy hogy érzed magad vele? Tettszik neked, stb. ?

2011. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki ezt finoman. Vázold neki a helyzetet. Bár kétlem, hogy megértené...


De mint magánember, kérdezem: hogyan szeretnél kapcsolatot, ha a kapcsolatba szerintem teljesen hétköznapi dolgokat megfojtásnak érzed? Mert ha esetleg arról beszélt volna, hogy bezárna a szobába, és többet nem mehetsz sehová egyedül, megérteném (jó, szélsőséges példa, tudom).


De szerintem ez inkább normális egy kapcsolatban, hogy a másik tervezi veled a jövőjét. Ez számomra inkább azt jelenti, hogy ez az ember szeret engem, és szeret velem lenni... Te miért akarsz ez elől menekülni?

2011. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Talán mert még nem állok készen erre.Úgy voltam vele,hogy próbáljuk meg,miért ne,nem gondoltam volna,hogy bepánikolok.A kajálást úgy értette,hogy ott lennének a szülei is stb...Nem tudom miért ijesztett meg.



Tetszik,jó vele,de azt hiszem ő többet érez irántam mint fordítva,ezt nem tartom fairnek,nem akarom megbántani.

Köszi mindenesetre,megpróbálom neki őszintén elmondani,mi a helyzet,remélem megérti..:S

2011. febr. 27. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg , hogy hogy sikerült :)
2011. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom...
2011. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük,minden oké és jóban is maradunk,szóval szerencsém van..:)

Amúgy megértette és azt mondta,hogy nyilván tetszem neki még mindig,de nem akarna belekényszeríteni és ha minden héten nem is fogunk találkozni,barátként még számít rám és fordítva.

2011. márc. 9. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyszerű! :D
2011. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!