Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik, ha elfogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha elfogy a beszédtéma? Avagy: a kínos csend esete.

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek?

Mit csináltatok?

Vagy ha még nem, mit csinálnátok?


2010. aug. 13. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondassz egy bődületes b*romságot és nevettek egyet aztán folytatjátok ahol abbahagytátok.:)
2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor bekövetkezik az apokalipszis.
2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Niért kínos a csned? Persze az ember nem tudja elviselni a csendet!

Tudod miiért?


Mert állandóan mennie kell valaminek, ha nem hallunk valamit megőrülünk.. Hihetetlen...


Érezzétek egymás közelségét ha szerelmesek vagytok egymásba anélkül is megértitek egymást...

Nem kell állandóan pofázni...


És attól lesz kínos a csend, mert erőlteted a beszédet, ennek nincs értelme!!!


De ha zavar a csend, dobj el egy-két kézi gránátot hátha jobb lesz vagy menjetek el a város legzajosabb pontjába és akkkkkó nem lesz kííínos a csőndecskeeeee


pffh

2010. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Elfingod magad lessz téma egyből ne féjj :)
2010. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elnyel titeket egy mesterségesen létrehozott gravitációs szingularitás.
2010. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet. De azért jöhet még :)
2010. aug. 13. 19:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom honnan vettétek, hogy velem van ez. Én azt nem írtam :)
2010. aug. 13. 19:29
 8/11 anonim ***** válasza:
én fingani szoktam ilyenkor
2010. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nincs ilyen, lassan 3éve együtt vagyunk de nem volt olyan, h lett vna kínos csend, inkább az van h hiába vagyunk éjjel-nappal együtt akkor sem tudunk annyi mindent megbeszélni amennyit szeretnénk. :D Vicces, de ez részemről tényleg így van. Amugy szerintem, erre nincs megoldás, ha valakivel összeillesz, és szeretitek egymást nincs olyan, h kínos csend. Max olyan amikor nem beszéltek mert fáradtak vagytok és inkább pihentek, tv-ek, vagy akármi..
2010. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 19:55


És azt megkérdezhetem, hogy mikről szoktatok annyit beszélni, amiket nem is tudtok teljesen átbeszélni?

2010. aug. 13. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!