Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem, vagy mi van?!

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete szakított velem a barátom, eddig ő volt e legnagyobb szerelmem...tényleg nagyon szerettem,aztán most, pár napja, úgy érzem, sikerült elfelejtenem valamennyire, és ma meg amikor haza értem, csak úgy elkezdtem zokogni...asszem miatta. :S és elég hosszú ideig csak sírtam...nem tudom, mi ez... :'(

Próbáljam még visszaszerezni? Szarjam le? Mit tegyek?


2010. aug. 13. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el?
2010. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmúlik...
2010. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mindenkinek mást mondd...rengeteg okom lenne rá haragudni, mégsem teszem, nem tudok, nem is akarok...:S

És bonyolult ez az egész.

2010. aug. 13. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
hát figyu ha szakított veled akkor szard le, jobbat érdemelsz, ha szeretne igazából szívből akkor nem tette volna, a felejtéshez idő kell (én is hasonló helyzetben vok nem tudok felejteni) szóval idő idő idő tudom ez a legrosszabb de ez az igazság és ha szakított hát szakított akkor nem ő az igazi...így kellett lennie
2010. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom...de akkor most mégis miért jött rám már megint a sírhatnéék?!

És akkor én szeretem még, agy csak azt hiszem?

2010. aug. 13. 19:23
 6/10 A kérdező kommentje:
*vagy
2010. aug. 13. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
még mindig szereted, de nem tudsz mit tenni meg meg sem érné....
2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ajjjj. :S
2010. aug. 13. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
:S
2010. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, el kell felejteni sajnos, még ha nehéz is...
2010. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!