Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valamiféle "jel" vagy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamiféle "jel" vagy ezt minden pasi csinálja?

Figyelt kérdés
egy fiú folyton mellém ül és ugy ,hogy összeérjen a karunk ...van amikor nincs rá oka de hozzám ér pl. elmegy melettem és hozzám simul . Ha akar tőlem valamit mért nem mondja?
2010. aug. 13. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem mindig a lányok csinálják ezt, és nem akarnak semmit.
2010. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen de most én vagyok lányy:D
2010. aug. 13. 18:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, régebben fiú voltál? :P
2010. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt szokta csinálni, ha egymás mellett ültök és a térdét a te térdedhez simítja??

Mert ha igen, akkor lehetséges, hogy tetszel neki.

Testbeszéd- írd be gugliba és olvasgass.

;-)

2010. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja persze a térd az mindjárt nagyobb jel értékű, mint a kar... jaj már...Kérdezz rá, minthogy egyik kedves hozzászóló tanácsára 2 évig tanulnád a testbeszédet googleból.
2010. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18.55-

Mit kell ezen 2 évig tanulni a testbeszédet??!!

Nem csak itt, mások véleménye szerint is, elég egyértelmű jel az, hogy tetszel neki. A térd a legegyértelműbb jel. A tetszést mutatja ki. A testbeszédből sok mindent meg lehet tudni. Nem kell ahhoz 2 évig tanulni, hogy megértsd.

Mellesleg ha a szemébe nézel akkor is megtudhatsz sok mindent.

-.-"

Még is akkor mi a f.szért van testbeszéd? MInek találták ki, mert hazudni akarnak?Vagy mi.

Nem hülyeség , csak egy kicsit a dolgok mögé kell nézni.

2010. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ja mert kinyitni a pici szádat nagyon bonyolult lehet. Amúgy szerinted az mit jelent ha bal kezem a zsebembe rakom a jobbal rácsapok hátsód jobb felére, közben pedig balra, majd fel nézek és mind emelett még tüsszentek is egyet a hajadba ?
2010. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja a másik, ha valakinek nincs lába ( elnézést, ha valakinek vannak ilyen problémái), akkor ő már ki sem tudja egyértelműen fejezni, hogy tetszik neki valaki ugye ? Gondoltam...
2010. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És most ki beszélt arról, hogy nem lehet megszólítani vagy többet tenni az ügy érdekében?? Egy szóval sem mondtam ilyet.

A testbeszéd sok mindenről árulkodik, de inkább nem mondok semmit már. Mert még engem hülyéznek le:-D Holott egyértelmű ,hogy mindenki ( még ha nem is veszi észre magán ) szokott adni egyértelmű jeleket...

2010. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Embereeek :D válaszokat adjanak szegény lánynak :P s nekem is :D komolyan azt hittem, h vki leírta a történetem tök így vagyok egy sráccal :D
2010. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!