Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és tényleg jó fej és aranyos. Nos és szó mi szó már csókolóztunk is és tényleg átölelet meg mondta hogy bejövök neki de van egy bibi ő azt mondta hogy ő most ez egy lazább kapcsoltatnak tartya és nem tudom hogy ez mit is jelent meg azt mondta hogy később jönne össze velem. Szerintetek várjak rá vagy mit csináljak? Jaj és nem tudom hogy mit is jelent igazán ez a nyitott kapcsolat?
2010. aug. 13. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tartya???
2010. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tarccsa!:D
2010. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eszt kel csinání eee!!!
2010. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyre jobb nyelvtörők vannak-.-'''

hát nemtudom

szerintem próbáld meg

2010. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg akar hágni, miközben másokat is hágogat
2010. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Harrr ***** válasza:
Tarcsd észbe hogy a fijúk hamisak! Tsak Dugnyi akar!
2010. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!