Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szó nélküli szakítás? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélküli szakítás? Nektek már volt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a barátnőmmel és pár barátunkkal egy helyen,egész napos mulatság volt.Én már tavasz óta fújtam neki,hogy egyszer elmegyünk oda ha esik ha fúj.Eleinte úgy volt,hogy nem tud jönni,de aztán össze jött a dolog,aminek nagyon örültem,viszont egy kicsit elrontottam a dolgot :/Amikor megérkeztünk kb 1,5 órát töltöttünk együtt,utána mentem a fejem után és egy barátommal "aktívan szórakoztunk"(nem ivás,szex hanem sport)míg a többiek inkább csak járkálgattak és beszélgettek.Emiatt a nap folyamán kb 3-4 alkalommal taliztunk,az is 10 perc körül volt.Hívtam őt is asztali korongozni pl,mert az nagyon szereti de nem jött és látam rajta,hogy kicsit durca.Estefelé amikor meg haza fele jöttünk,akkor a kezemet nem fogta meg,hiába kérleltem,nem hogy csókot de puszit sem adott aztán meg amikor nagy nehezen megfogtam a kezét,akkor ő csak úgy tartotta,nem szorította meg az enyémet.Erre én kaptam fel a vizet és utánan már nem is próbálkoztam,aztán meg ő akarta megfogni az én kezemem de vagy direkt e a táskákkal kezdtem bajlódni vagy csak oda nyomtam neki,mint ő nekem.Indulás előtt nem is beszélgettünk már(tulajdonképp az egész vissza úton sem az állomásra)és amikor el jött a búcsú ideje(kocsival ment én vonattal),akkor nem tudom,hogy ő csókot akart e adni de én csak az arcára akartam egy puszit adni,amit meg is tettem de aztán meg ő adott még egyet én meg a harmadikat.És ez azért gáz,mert a mi társaságunkban fiúk lányok,akik csak barátok így köszönnek egymásnak.Sajnos azóta nem is beszéltünk,majd csak este fogunk:S
2010. aug. 13. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ne durcizzatok ilyen apróságokont, inkább hívd fel vagy írj neki egy sms-t, hogy hogy van az én édesem? vagy ilyesmi. mintha semmi nem történt volna. vagy beszéld meg vele a dolgot, hogy mi a baj, miért nem érezte jól magát, stb. ilyenek miatt szoktak az emberek szakítani, pedig ezek olyan apróságok....
2010. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pff. te vmit nagyon félreértettél, max. kicsit haragszik rád amiért ott hagytad, te meg már egyből szakításról beszélsz. -.-''
2010. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A volt barátommal nekünk is volt hasonló, gondolom zavarta, hogy mással voltál, de keresett? Mi volt, hogy hülyeséget csináltam, és akkor volt, hogy nem hagyta, hogy fogjam a kezét, megöleljem stb. De nálatok ha minél hamarabb tisztáznátok az egészet, akkor menthető lenne, vagy megbeszélnétek, hogy vége.
2010. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elhívod, majd szarsz a fejére, kicsit sértő.

És ezt nem teljesen értem, h most te akartál neki csókot adni meg ilyenek, de elhúzta a fejét, vagy kérted h csókot...

Elég érdekes a felfogásod, h te még sokkal jobban mesértődsz...

De én férfi vok ezért gondolhatom így :D

Sztem nem lesz semmi baj, csak beszéld meg vele.

2010. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát igen a mai 13-14 éveseknél ez megszokott dolog,azt sem tudjátok mi az a párkapcsolat,csak mint az oviba nekem tetszik a zsani,zsani mondja nekem is tetszik a pisti azt szevasz
2010. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

..ilyen aprosag miatt nem eri meg h vege legyen mindennek,,

szerintem hivd fel vagy talalkozzatok es magyarazd el neki h mivolt,mert tuti h felre ertette es rosszul esett neki h mas fiuval elvoltal.Tudod pasik..es feltekenyek.Nem kellett volna te sem ugycsinalj ahogyan o,megkellett volna magyarazd es megbeszeljetek akkor biztos nem lenne ez:)

2010. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na a végén majd nem szakítás lett,még egyéb okok miatt is,úgy hogy mégsem fújtam fel annyira :) Utolsó előtti mentalista vagy?Csak mert kort nem igazán írtam,nem tudom honnan szedted azt amit...:)
2010. aug. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!