Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp? (Lent)

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton randizok egy fiúval,moziba megyünk. Megszeretném fogni a srác kezét,de lehet hogy ő ezt még túl gyorsank fogja találni,vagy nem szeretné. Kutyafóbiám van,és az szerntetek jó ötlet,hogy mondom,hogy: "Jézusom,az ott nem egy kutya?" És megfogom a kezét. De addig is adnátok nekem itt most pár tippet hogy hogyan viselkedjek,azonkívűl hogy legyek önmagam? Ja,és mindkettőnknek ez az első randija. 8 évig voltunk osztálytársak.

15L

Ő 15F


2010. aug. 13. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt a kulcs: legyél önmagad. Ha nyolc évig osztálytársak voltatok, akkor meg azért ismeritek is egymást. Ne görcsölj!

Van egy sejtésem, hogy ő előbb fogja majd meg a kezed, mint te kitaláld, hogy mit is tegyél. Milyen filmet néztek meg? Ha romantikusat, hozzábújhatsz, ha horrort, még inkább. :-)

De szerintem minden fog jönni magától. Amúgy sem hiszem, hogy egy fiú túl gyorsnak érezne egy kézfogást.

2010. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz,köszönöm! (:


Hát mondtam neki két lehetőséget,amit aznap vetítenek,vagy az Utolsó dal,vagy pedig a Kéjjel éjjel.

De a Kéjjel éjjel-ben gondolom vannak ilyen kicsit romantikusabb jelenetek is. Ő ezt választotta,a Kéjjel éjjelt.

De azt mondta hogy neki m1,rám bízza,és minden mást is,hogy hánykor mennyünk,kéreztem tőle,azt mondta hogy neki m1,és kérdezte hogy: te?:)

Mármint hogy mikor szeretnék menni

2010. aug. 14. 11:58
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kifogtál egy papucspasit? :-)))) Jó, jó, bocsi, csak vicceltem, de én pl. megőrülök attól, hogy egy pasi mindenre azt feleli, hogy neki mindegy, döntsek én. Meg hát fiatalok vagytok.

Szerintem ő is legalább annyira gátlásos lehet, mint te. Ne aggódj, minden rendben fog menni. Amúgy vannak olyan pasik, akiknek egy kis bátorításra van szükségük. Hmmm, az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha a filmnézés közben a vállára hajtanád a fejed? Az szerintem nagyon gyengéd és romantikus, nem tolakodó és mégis egyértelmű. Aztán a többi következik belőle. Amúgy mit érzel a srác iránt? Hogy-hogy 8 év után felfedeztétek egymást? Csak azért kérdezem, mert velem is megtörtént ugyanez, igaz, annak már több, mint tíz éve. :-)

2010. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Neeem,nem papucspasi (:

Ebben az évben rengeteget voltunk együtt,szinte csak egymással foglalkoztunk,így jobban megismertük egymást,és most tessék:)

Amúgy egy akció filmet nézünk meg.

Azt mondta hogy tetszem is neki,és szerelmes is belém. Énis így érzek iránta (:

2010. aug. 15. 20:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Mesélj, hogy mi volt????
2010. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Semmi,mert hnap megyünk,mert 7végén elutaztak :S
2010. aug. 22. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!