Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp? (Lent)

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton randizok egy fiúval,moziba megyünk. Megszeretném fogni a srác kezét,de lehet hogy ő ezt még túl gyorsank fogja találni,vagy nem szeretné. Kutyafóbiám van,és az szerntetek jó ötlet,hogy mondom,hogy: "Jézusom,az ott nem egy kutya?" És megfogom a kezét. De addig is adnátok nekem itt most pár tippet hogy hogyan viselkedjek,azonkívűl hogy legyek önmagam? Ja,és mindkettőnknek ez az első randija. 8 évig voltunk osztálytársak.

15L

Ő 15F


2010. aug. 13. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges trükköznöd, fogd meg a kezét és kész.
2010. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
hát 1. sorban ezt a jézusom ott egy kutyát felejsd el de sürgösen mert nagyon gáz.
2010. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pattogatott kukoricát középre tenni és egyszerre nyúlni bele.
2010. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

11:05:Ez nagyon jó :D

Csak nem szeretem a kukoricát,és szabályzós vagyok

2010. aug. 13. 11:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen fogd meg a kezét és mosolyogj egyet rá,nem értem mi az Istennek kell túl bonyolítani{-_-'}
2010. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
akkor vigyetek chipset
2010. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én annó úgy csináltam, hogy megkérdeztem,hogy 'megfoghatom a kezed?'

És igen volt a válasz ;)

2010. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kutyás nagyon jóóó! Inkább ugorj fel a karjaiba: Anyuuu! Sokkal közelebb is kerültök egymáshoz, és nagyon díjazni is fogja!

:D

2010. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jézusom... Én nem emlékszem rá, hogy 15 évesen ilyen hülye lettem volna! :DD háháháháháháá, ez nagyon keméééény!!! Boccs... Ez kibukott, még ha lepontozol is. De miért akarod megfogni a kezét??
2010. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jóó,nem pontosan úgy,hogy: Jézusom,ott egy kutya,hanem máshogy.

És nha valyon miért akarom megfogni a kezét? (:

2010. aug. 13. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!