Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lehet hogy szakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet hogy szakit velem, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyaralni voltam és egész nyaraláson irta az sms-eket hogy hiányzol szeretlek..stb. amikor hazajöttem másnap találkoztunk, és este haza akartam kisérni ő meg ellenkezett de csak igy "viccesen" (mosolygott is közbe) ilyeneket mondott hogy: most azért felgyalogolst a városba hogy utána egyedül hazamenj sötétbe? áhh..nemkell, meg biciglivel vagyok...majd msn-en beszélünk...

És nemvolt fent msn-en 3napig és nem hivott és aztán a harmadik nap este irtam neki sms-t. És ő ezt a 3 sms-t irta vissza rá:


Nem felejtettelek el csak valahogy most nemtudom hogy mit akarok...


Ezaz hogy nincs semmi bajom csak valahogy már nem ugy szeretlek mint eddig.nem azt mondom hogy nem szeretlek csak már nem úgy...de ezt ne telefonon.


Most nemtudok kimenni.és nem szeretek mást.majd holnap beszélünk most megyek aludni.jóéjt.


Ma találkozok vele...Nem akarom elvesziteni :'(

Mit tegyek? :'(


2010. aug. 13. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet történt valami míg nyaralni voltál...

De ez elég fura hogy hirtelen megváltozott a véleménye..Kérdezd meg hogy mi történt stb..:S

Tenni nem sokat tudsz érte ha Ő nem akar már semmit...

2010. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem nagyon értem hogy mi történhetett :S az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok belé...és félek hogy még beszélni sem tudok vele...:S5 de nemértem. ha mást nem szeret miért szakitana velem?
2010. aug. 13. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még nagyon fiatalok vagytok. ebben a korban úgy változnak az érzelmek mint az időjárás. lehet, hogy a nyaralás alatt rájött mégse hiányzol neki annyira, elvan nélküled is. a szeretlek/hiányzol sms-eket meg csak úgy rutinból írta.

sajnálom.

majd úgyis találsz egy másikat, ezt meg elfelejted seperc alatt.

2010. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem is valami történhetett:S esetleg felbukkant az egyik exe?

mióta jártok?

meddig voltál nyaralni?:S

2010. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3hónapig...Exe nem lehetett mivel az összes barátját ismerem akikkel minden nap van és ők 100% hogy elmondták volna...nem csalt meg vagy ilyesmi.
2010. aug. 13. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
3 honapig es meg csodalkozol?
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CukrosVirsli ***** válasza:

háát igen 3 hónap :S DE nyaraltál Ezvan.Találkozol vele és megbeszélítek..

IRJA h szeret HA tényleg SZERET ugysehagy ott.

DE valami van a háttérbe..

Háát sok sikert ;)

2010. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

NEEM! 3hónapja járunk! 2hetet voltam nyaralni.

Köszi az eddigi válaszokat :'( még irhattok léécci

2010. aug. 13. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!