Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakít velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakít velem, ha nem változtatom meg valamiben a gondolkodásmódomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni! próbáljak meg idomulni hozzá? és mi lesz ha később kiderül, hogy mégsem megy?
2009. ápr. 25. 11:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ha a saját érdekedben szeretné, hogy megváltozz, próbáld meg. de ha ez csak őneki jó, hogy változtatsz, inkább hagyd. ha kritizál és meg akar változtatni, nem érdemes küzdened érte. vagy úgy szeressen, ahogy vagy, vagy keressen neki megfelelőt.
2009. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miben kér változtatást. Ha ez egy olyan tulajdonságod, amin nehezen tudsz, vagy nem is szeretnél változtatni, akkor szerintem ne tedd meg csak azért mert ő ezt kérte. Ha igazán szeret, akkor olyannak szeret amilyen vagy.

Ha téged is idegesít ez a tulajdonságod, akkor viszont jól jöhet, hogy ő melletted áll és támogat abban, hogy változtass.

2009. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem ártana tudni, hogy miben akar megváltoztatni Téged.

Mérlegelni kell, hogy ezzel a változással csak neki teszel "szivességet" vagy esetleg Rád nézve is előnyös.

Ha ez Rád nézve és a kapcsolatotokra nézve is előnyös, akkor mindenképpen érdemes változtatni.

Érdemes megfontolni a közös kompromisszumot is, de ahogy az elején írtam, nem ártana tudni, hogy miről is van szó konkrétan?

2009. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ő olyan tulajdonsággal bír, amit az emberek nagyrésze nem helyesel. köztük én sem. azt szeretné, hogy én is úgy gondoljam mint ő.
2009. ápr. 25. 12:00
 5/22 A kérdező kommentje:
nem is tulajdonsággal, hanem gondolkodásmóddal. azért is nem írom ki, hogy mi ez.
2009. ápr. 25. 12:01
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te sem értesz egyet vele, és az emberek sem helyeslik, akkor szakits vele. Ne az emberek, hanem magad miatt. Ha egyszer másképp gondolod, akkor ezvan. Ne akarja megváltoztatni a gondolataidat MAGA miatt.
2009. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem! én ezt nem bírom ki:(
2009. ápr. 25. 12:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl te ellenzed a drogokat, ő meg semmi kivetnivalót nem talál benne, akkor szerintem nem kéne idomulnod hozzá.

De ha ő utálja a dohányt, alkoholt, és egyéb káros szenvedélyeket, te pedig élsz ezekkel, akkor tényleg idomulnod kéne...

Ezért lenne jó, ha pontosítanád, legalább körülírnád... Így nehéz segíteni.

2009. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha leírnád, könyyebb lenne segíteni...úgyis anonim az oldal
2009. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
rasszista
2009. ápr. 25. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!