Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakít velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakít velem, ha nem változtatom meg valamiben a gondolkodásmódomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni! próbáljak meg idomulni hozzá? és mi lesz ha később kiderül, hogy mégsem megy?
2009. ápr. 25. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Húú hát lehet le leszek pontozni, vagy moderálva leszek, de... A rasszizmusnak is vannak fokozatai... Nekem előítéleteim vannak a cigányokkal szemben, félek tőlük, elkerülőm őket az utcán de ezt valahol normálisnak találom, mert van rá okom, történt velem pár eset, amit ők követtek el. Viszont ha pl. a négerek ellen ítélkezik ok nélkül, az már neccesebb.
2009. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%

Elolvastam a kérdést ismét, bocsi.

Ha téged is erre a gondolkodásmódra akar téríteni, ne engedj.

2009. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
81%

épp' azt szerettem volna írni, mint az előző válaszadó.

eleinte nekem semmi bajom nem volt a cigányokkal, amíg nem volt velük negatív tapasztalatom. de ma már egy 6 éves cigánygyerek is úgy megfélemlíthet, hogy ezért hadd ne szeressük már őket. és mondom úgy, hogy tényleg nem volt előítéletem. most lehetek rasszista, meg szélsőjobbos vagy akármi, rám lehet varrni a bélyeget, de ezt azok teszik, akik még tapasztalatlanok.

2009. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

Nézd ez egy olyan dolog, amiben nem szabad engedned. Hallgass a józan eszedre és a szívedre. Most mit akar? "Drágám, csak akkor szeretlek tovább, ha együtt utáljuk a cigányokat meg a zsidókat?"

Lényegében ezt mondja, nem? Ez szerinted szerelem?

2009. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Áh, ezen nem lehet változtatni... Nem leszel rasszista csak úgy, azt sem értem, hogy kérhet valaki ilyet...

Én is az vagyok, ha lehet azt mondani...

Utálom a:

Franciákat-nyálasak, és undorítóak

Japánokat-kicsi, sárga idegesítő nyomik

Négereket-Rohadt csokibogyók

Cigányokat-Elég sok ronda dolgot követnek el, meg a beszédük

Asszem más nincs:) Szal jah, én is az vagyok, de ezt nem várom el a páromtól... Én nem tolerálom őket, ő igen.

Nem szabad a másik szabad akaratát megváltoztatni. Ő már nem párként akar, hanem a részévé tenni, eluralkodott rajta a birtoklási vágy.

2009. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Attól hogy ő rasszista, nem várhatja el, hogy ok nélkül utálj embereket, nem is tudom hogy gondolta, hogy egyik napról a másikra meggondolod magad?!

Nekem is volt rasszista barátom, és simán megoldottuk a dolgot azzal hogy nem beszéltünk ilyen dolgokról. Ő nem szídta nekem a cigányokat és feketéket, én nem védtem őket, így nem keveredtünk veszekedésbe, viszont ő ok nélkül nem ütött senkit én viszont teljesen biztonságban éreztem magamat mellette, tehát ahogy előttem is mondták vannak ennek is fokozatai.

2009. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
nagyon félek, hogy emiatt elveszítem:(
2009. ápr. 25. 13:05
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi, de ha neki ez olyan fontos, akkor miért veled jött össze, aki ellenzed ezt az életszemléletet, és később írtad, hogy nem csak egyedül te...

Azért, hogy vele maradhass, most elkezdenéd ok nélkül utálni a különböző nemzetiségeket?

Szerintem ez elég abszurd ötlet a barátodtól... Ha csak nem valami klu klux klán tagja... Mert akkor lehet, hogy ők bujtatják.

Mit szeretsz benne? Egyáltalánis... Ha két embernek teljesen eltérő az életfelfogása, mit akarnak egymástól? Mert ez annál komolyabb, mint hogy hol nyomod a fogkrémes tubust.

2009. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nézd, olyan embereket utál, akiket nem is ismer. Ez primitív gondolkodásmód. Mivel Te okosabb vagy ennél a "hozzáállásnál" szerintem jobb, ha megmondod neki őszintén, hogy csak azért, mert ő buta, Te nem leszel az.

Bár, ha valaki ezért képes szakítani, az nyilvánvalóan nem szerelemből van veled, pusztán a birtoklási vágy miatt. Ezt azért gondold át...

2009. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ilyen dologban nem lehet cska úgy megváltozni. Ha pl skinhead akkor tudnod kellett volna, hogy roma utáló. Nem várhatja el tőled, hogy Te is iylen legyél hiszen a rasszizmus nem egy pozitív dolog (de azt ne felejtsük már el, hogy MINDENKI rasszista valahol, ez az álszent válaszolóknak szólt). Egyszerűen nem illetek össze.
2009. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!