Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen esetbe? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetbe? Hogy illik?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal szeretnék majd menni moziba, de nem tudom, hogy hogyan illik.

Pl.: Kérdezzem meg, hogy fizessem-e a belépőjét.

Vagy egyből álljak oda, hogy majd én fizetek.

Vagy hogy?


Több tippet tudtok még esetleg adni bármilyen "randi" esetben, és bármilyen hellyel, hogy mi a jó a lányoknak?


Kort / nemet lécci.:)

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2010. aug. 13. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:

-Kérdezd meg.

-Ha igent mondott akkor TE fizess (nem értem, hogy ez miért kérdés egyeseknél), légy határozott és ne engedd, hogy ő fizessen.

-Hely az lényegtelen szinte, a lényeg úgyis az hogy egymás mellett lesztek.

Kérdezd meg, hogy nem éhes-e, és igyekezzél ott is te fizetni.

-Röviden első randin (meg hát az összesen) mindig a hívó fél fizet vagyis Te.

-Egyéb tippem nincs, max az, hogy mindig figyelj arra amit mond ha beszélgettek, kérdezz vissza, mutasd ki hogy tényleg érdekel amit mond, és a legfontosabb: Tartsd a szemkontaktust.

Hát sok sikert! 20/F

2010. aug. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm a választ.

2010. aug. 13. 02:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha felajánlja, hogy fizeti a felét fogadd el. Az se jó ha úgy érzi, hogy tartozik neked. Ha viszont kussol, akkor fizess te, és küld el popcorn-ért!
2010. aug. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát.. Én nem nagyon szeretem ha mindent áll a férfi. Mint az előttem szóló, nekem is valami olyasmi érzésem támad, minthogyha tartoznék valakinek. Szóval ha már komolyabb a dolog, és nem olyan fiú vagy aki felhántorgatja a dolgokat, akkor fizesd csak Te az egészet.
2010. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok, elfelejtettem a kort és nemet odaírni: 15/L
2010. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha megkérdezed akkor mindenképpen úgy fogja erezni h arra utalsz h neki is kellene fizetni valamit,ugyh alj oda és perkáld ki a jegyet szó nélkül,és h o is akar fizetni akkor fog szólni o neked

20f

2010. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, milyen viszonyban vagytok a lánnyal, mennyi pénzetek van, stb. Szerintem ne kérdezd meg, hogy fizesd-e neki, csak ha tényleg nem akarod kifizetni az övét. Ha ki akarod fizetni, akkor egyből állj oda és vegyél 2 jegyet, max. majd félbeszakít, ha nem akarja a lány.
2010. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24 f voltam
2010. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Okés.

Köszönöm a válaszokat.:)

2010. aug. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!