Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a mindenképpen pasit akarok mer milyen jólenne ezzel dicsekedni sítlusú lány,de szeretnék valakit akihez odabújhatnék,megölelhetném,és tudnám hogy ő van nekem,és számíthatok rá.De egyszerűen nincs senki most már egy ideje, amikor meg nagyon nemszeretnék túl sok is van.Sokan mondják hogy szép lány vagyok, és hogy okos is.Szeretnék már valakit szeretni.16/l
2010. aug. 12. 23:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nemvagyok otthonülős :D
2010. aug. 14. 21:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok csak pont fiuba. Vágyok már valakire h legyen h odabujjon hozzám vagy érezzem h fontos vagyok valakinek, h szeret valaki :S. 17f
2010. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én teljesen így vagyok ezzel!:/:S

12 évesen jöttem össze az első pasimmal.(amugy nem akartam járni vele mert elég korainak tartottam de belementem) jártunk kb 3 hónapot, de eléggé megviselt a szakítás mert ugye először éltem át ilyet és nagyon szerettem a fiút és utána eszembe se jutott, hogy én pasit szerezzek magamnak 2héttel a szakítás után mégis összejöttem egy fiúbarátommal és vele is jártam 4-5 hónapot aztán vége lett. 1 hónappal utána már vártam, hogy összejöjjek valakivel és azóta(1éve) itt vagyok pasi nélkül és teljesen úgy érzek mint te! Nekem is ugyanúgy sokan mondják, hogy szép vagyok stb... de semmi komoly fiú nem jelentkezik... És tudom, hogy még fiatal vagyok eléggé és még lesz időm pasizni de ha egyszer már hozzászoktál ahhoz, hogy van barátod, akkor nagyon rossz fiú nélkül!

2010. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ja 14/L 22:44
2010. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!