Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a mindenképpen pasit akarok mer milyen jólenne ezzel dicsekedni sítlusú lány,de szeretnék valakit akihez odabújhatnék,megölelhetném,és tudnám hogy ő van nekem,és számíthatok rá.De egyszerűen nincs senki most már egy ideje, amikor meg nagyon nemszeretnék túl sok is van.Sokan mondják hogy szép lány vagyok, és hogy okos is.Szeretnék már valakit szeretni.16/l
2010. aug. 12. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.


20/F

2010. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még csak 16 éves vagy, szóval ne temesd el magad. Majd jön, ha jönnie kell.
2010. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hová valósi vagy mert lehet h találsz magadnak :D 15 f
2010. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nyugi majd csak találsz valakit ahogy remélem én is. 16/F
2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert otthon vagy. Ahogy en is. A jo\normalis\szereny emberek mind otthon ulnek es sosem talalnak egymasra.

Hetvegente jarok bulizni, de ezen kivul nemsok helyre.

engem sem talalt meg meg senki, de jol megvagyok.

20F

2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert akarod és "keresed" és várod.
2010. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
hát ezzel énis igyvagyok 15 vagyok barátnőm még nemvolt..:S amit bánok mert kb ugyan az van velem is mint a kérdezővel.magányosnak érzem magamat... 23:25 voltam
2010. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jajj, te/ti:D Tudom, hogy ez nem sokat ér, mert nekem is hiába mondta volna bárki 15-16 évesen, hogy sz*rjam már le a pasikat, de én akkor is ezt mondom:D Oké, csak két évvel vagyok idősebb nálad kedves kérdező, de ha visszaforgathatnám az idő kerekét, 16 évesen csak a barátnőimmel törődnék:D Oké, már nem vagy fiatal ehhez, de én azt mondom, ne edd ezen magad, majd jön egyszer, addig meg élvezd, hogy nem kell ezzel foglalkoznod:D

18/L

2010. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy fiatal vagyok és ráérek és majd megtalál és ne keressem. de annyira jólenne..
2010. aug. 13. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:
biztos van jóhaverod aki pl régen azvolt, csak elfelejtkeztetek egymásról..ha othonülösvagy vedd fel msnre, azt ha ő is otthonülös meg van rád ideje akkor? hmm?
2010. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!