Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyeek így, még lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyeek így, még lehetünk egy pár?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az életemben,akit nemrég ismertem meg,nagyon összehaverkodtunk,és egész jóba lettünk.(én 16 ő 17) és mint kiderült az én apám egy cégnél dolgozik az ő anyjával.És mivel nagyon sokat voltunk együtt,az is rátett még arra egy lapáttal,hogy az én apám összejöjjön az ő anyjával.:/(mind2ő elvált) és most költözünk össze,de ez így annyira fura,hogy a szerelmemmel leszek együtt minden áldott nap mintha már össze is költöztem volna a házastársammal...és mi van ha azért utáljuk meg egymást? vagy ha később szakítunk vmilyen dolog miatt,és minden nap látjuk egymást...? már le akartam beszélni aput erről,de ugye a szerelem ellen senki nem tud semmit se tenni.:/ így most hogy együtt vagyunk,nagyon furcsa lesz ugyanarra a helyre menni,és mindenkinek azt mondani h mi együtt lakunk,meg mintha a tesóm lenne.és ez zavar..mintha a tesómmal járnék:S mit tegyek?
2010. aug. 12. 22:45
 1/4 cuii válasza:
Egy próbát megér;)
2010. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez tök jóóó :D

örülj neki !

igaz, még fiatalok vagytok..majd meglátjátok mi lesz..

ha idősebbek lennétek, nyílván jobb lenne..az összeköltözés is! de így..

vagy majd max később rájöttök hogy tesóknak jobbak vagytok

2010. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uh ez nagyon rossz!


Nagyon érett gondolkodásod van a jövőt illetően.:S Hát apuddal tudsz egyedül dumálni egyedül:s mert igazából neked ronthatja el az életed:S ha szakítotok pl nem tudtok olyan helyre menekülni h ne lássátok egymást és erre apudék kapcsolata is rámehet h ti majd veszekedtek:S

Nem tudom igazán mit tehetnél a sráccal is beszélj h dumáljon anyujával h várjanak egy kicsit.Kitartás neked, és sok sikert hozzá

2010. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszi minkét választ.de hiába már beszéltem apuval,a barátommal meg nem akarok erről beszélni,mert ő meg örül,hogy együtt lakunk.mostanában az zavar,hogy nem tud hazakísérni.mármint..nem úgy gondolom én a hazakísérést h be is jön a házba és ott alszik egy szobával arrébb.és ha egyszer szakítunk ugye jön a többi fiú,meg neki a lányok,és ez nekem is meg neki is elég szar helyzet lesz,ha hazavisszük bemutatnii az új szerzeményt.végülis én tökre ki leszek akadva mikor meglátom egy másik lánnyal.félek a jövőt illetően,és h erre rámegy a kapcsolatunk.
2010. aug. 23. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!