Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e két embert egy időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e két embert egy időben szeretni? Szerintem nem, de bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval, szeretek egy srácot, már elég hosszú ideje, vagyis 4 hónapja, de ő már engem szeret. Vajon csak kötődök az emlékéhez, hogy milyen jó lett volna vele? De sajnos más pasikkal sem tudok új kapcsolatot létesíteni, mert csak az exemre tudok gondolni.

Egy másik srác is belépett az életembe, tulajdonképpen 1 hete, nagyon jól érzem magam a közelében és elpirulok kicsit ha rám néz. Azt hiszem, hogy ha ő megkérne, hogy legyek a barátnője, vele eltudnék képzelni egy kapcsolatot.

Viszont sajnos úgy érzem, ez nem fair a részemről. Egyáltalán szeretem-e? Mert ha nem, semmi értelme.

Tudom, hogy ezt nekem kell eldönteni, de kíváncsi lennék, a Ti külső véleményetekre/tapasztalataitokra.


2010. aug. 12. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
kettőt szeretni és úgy gondolom csak gyerekek jöhetnek szóba(saját)ra gondolok. Felnőtteknél már csak egyet szeretsz és egy másikba vagy szerelmes.
2010. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt valaki belekötne: Szerelemről beszélek, 16on felül.
2010. aug. 12. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerelemmel nem.
2010. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!