Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gond ha mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond ha mással is elmegyek valamerre?

Figyelt kérdés
szerintetek az gond ha van barátnőm és eléggé komoly a kapcsolat... de egy másik lánnyal is lehetne valami de vele csak akkor szeretnék összejönni ha majd a mostani barátnőmmel megromlik a kapcsolatunk... és most ezzel a másik lánnyal elmennék mondjuk horgászni mer el szeretne jönni velem...és nekem sincs ellenemre hogy egy kicsit kavarjak vele de bnőm sem akarom megcsalni... szóval annyiból megállna ez a kavarás hogy max az ölembe ül... több nem... meg olyan dolgokat mondok neki hogy később remélem lesz vmi... szerintetek ez nagyon köcsögség vagy még elmegy? tudom hogy nagyon farok vagyok dehát 16 évesen szerintem még nem gáz az ilyesmi hogy mással is beszélgetek stb... nem?
2010. aug. 12. 20:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
a komoly kapcsolatoknak is vége van egyszer... mert SEMMI nem tart örökké... főleg nem ennyi idősen...fiatal korban kinek hány barátja/barátnője volt? szerintem mindenkinek volt pár...és mindenki érezte úgy hogy komoly... legalábbis szerintem... különben meg... minek tervezzem azt hogy együtt maradok vele eddig meg addig... úgyis másképp alakul... egyenlőre azt határoztam el hogy komolyan gondolom a kapcsolatot amíg nekemis és bnőmnek is jó... de most egyszer mindennek vége van... mer bnőm néha felb@ssza a hülyeségével az agyam... így gondolom nem tart ez sem örökké... de most komolyan az mér megcsalás hogy ÜRES szavakar mondok valakinek... most aztmondom haveromnak hogy szeretem de csak hülyeségből akkor az is megcsalás?az hogy valaki valakinek az ölében ül az meg lényegtelen sztem...suliban haveromék ökörködnek hogy egymás ölébe ülnek akkor az is megcsalás a bnőikre nézve?...
2010. aug. 12. 20:43
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem vagy normális, ha nem fogod fel, mit mondunk neked. És ha a barátnőd ülne más fiú ölébe, akkor is azt mondanád, hogy semmiség? Mert én fogadni mernék, hogy te lennél a legjobban felháborodva, hogy mit képzel.
2010. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
20:20as neked köszi a válaszokat... egyedül te érted csak látom a kérdést... és igazad van ha jobban belegondolok... de azt mindenki meg tudja állapítani magáról hogy mit fog tenni a közeljövőben nem?
2010. aug. 12. 20:46
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

20:20 megint..

én is úgy voltam h csak talakozgatok és semmi más...marad a régi...de aztán hamar megtetszett jobban az új...s elég volt egy kis hiba a régitől és mar tértem is át :D tehát ha szereted a csajodat akkor ne menj a másikkal...ha pedig nem akkor nyugodtan...mert ha áttérsz arra akkor sincs semmi gond :)

2010. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

igen..volt pár kapcslatunk ennyi idősen

és igen komolynak hittük..és figyelj itt jön a lényeg!

elhittük h ez örökké tarhat..elhittük h ő az igazi..mert KOMOLYNAK hittük:D

na itt a különbség:D

2010. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG KÖCSÖG
2010. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Neked szándékod van az új csajjal: Nem üres szavak azok. Sajnos ez megcsalás. Ne játssz mások érzéseivel!
2010. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki normális választ írt... és hogy örüljön mindenki más is igazatok van... de nem igazán tudtátok normálisan megfogalmazni a problémát... kivétel azoknak aki normálisan írta le... nekik köszi mégegyszer...
2010. aug. 12. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!