Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gond ha mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond ha mással is elmegyek valamerre?

Figyelt kérdés
szerintetek az gond ha van barátnőm és eléggé komoly a kapcsolat... de egy másik lánnyal is lehetne valami de vele csak akkor szeretnék összejönni ha majd a mostani barátnőmmel megromlik a kapcsolatunk... és most ezzel a másik lánnyal elmennék mondjuk horgászni mer el szeretne jönni velem...és nekem sincs ellenemre hogy egy kicsit kavarjak vele de bnőm sem akarom megcsalni... szóval annyiból megállna ez a kavarás hogy max az ölembe ül... több nem... meg olyan dolgokat mondok neki hogy később remélem lesz vmi... szerintetek ez nagyon köcsögség vagy még elmegy? tudom hogy nagyon farok vagyok dehát 16 évesen szerintem még nem gáz az ilyesmi hogy mással is beszélgetek stb... nem?
2010. aug. 12. 20:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé gáz:S És megcsalásnak számít.
2010. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én a bnőd lennék, és ezt megtudnám, kibsználak hogy többet nem állsz lábra..-.-
2010. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Már bocsi de ha van barátnőd akkor minek neked mással kavarni?
2010. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Komoly lehet a kapcsolatod nagyon... Egyébként igen, köcsögség.
2010. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2010. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hulye kocsog!FeketePako
2010. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ásd el magad.

MInek egy ilyennek barátnő? Én leginkább szerencsétlen barátnődet sajnálom. Kár, hogy nem veszi észre, hogy a "kedves" komoly barátja kavar a háta mögött...De tudod az ilyen szvr alakok mindig lebuknak, és majd visszakapják ezt a sorstól!

Ha meg csak d.ugni akarsz , akkor szakíts előszőr a barátnőddel.Úgy is van másik akivel tudsz du.gni.Nem?

Ja bocs, neked egy sem elég.

Pff. Nőjj fel!-.-"

2010. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hát... még az hogy az ölembe ül az rendbenvan...köcsögség meg az olyan hogy én se vagyok benne nagyon... de most az hogy mással beszélgetek és olyanokat mondok neki hogy majd egyszer... az mér gond?
2010. aug. 12. 20:19
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

hat nagy köcsögség volna tőled :D

te mit szolnal ha a csajod menne el "horgászni" egy sráccal aki tetszik neki ???

20f

2010. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
te utsó te mi a jó édes f4szomról beszélsz? komolyan mondom neked hülye az agyad... nem dugni kell egyik se... meg én se akarom megcsalni barátnőm... de az hogy mással találkozok barátilag... az mér gond?
2010. aug. 12. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!