Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gond ha mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond ha mással is elmegyek valamerre?

Figyelt kérdés
szerintetek az gond ha van barátnőm és eléggé komoly a kapcsolat... de egy másik lánnyal is lehetne valami de vele csak akkor szeretnék összejönni ha majd a mostani barátnőmmel megromlik a kapcsolatunk... és most ezzel a másik lánnyal elmennék mondjuk horgászni mer el szeretne jönni velem...és nekem sincs ellenemre hogy egy kicsit kavarjak vele de bnőm sem akarom megcsalni... szóval annyiból megállna ez a kavarás hogy max az ölembe ül... több nem... meg olyan dolgokat mondok neki hogy később remélem lesz vmi... szerintetek ez nagyon köcsögség vagy még elmegy? tudom hogy nagyon farok vagyok dehát 16 évesen szerintem még nem gáz az ilyesmi hogy mással is beszélgetek stb... nem?
2010. aug. 12. 20:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
az előbb a 20:19esre gondoltam
2010. aug. 12. 20:21
 12/28 A kérdező kommentje:
hát igaz én se örülnék neki... de ha tudnám hogy nem csinál semmi olyat akkor menjen... én úgy vagyok vele hogy barátnőmmel együttmaradok ameddig lehet... és nem csalom meg... de most attól hogy van barátnőm barátilag lehet találkozni egy lánnyal nem? az hogy ilyeneket mondok neki... az meg nem jelent semmit... azt feltételesbe mondom... ha úgy alakul...
2010. aug. 12. 20:23
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez már érzelmi megcsalás..ami szerintem súlyosabb mint a testi.

már azon gondolkozol hogy milyen lesz mással összejönni..akkor azt ne mond hogy a mostani kapcsolatod komoly..ha komolyan gondolnád vele terveznéd a jövőt és eszedbe se jutna hogy majd mással kell lenned.

Szerintem inkább szakíts vele..jobb lesz mindenkinek

19/L

2010. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A te agyad hülye!

Amúgy meg tanuld meg értelmezni az olvasottakat, mert úgy írtam, "HA meg csak..."

Na de mindegy. Ahha, mert csak horgászás lenne, mi?:-D

Ne mond azt, hogy egyszer sem gondoltál arra milyen lenne vele d.gni??

2010. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

20.24-Igen még ezt is akartam írni!

Ha olyan KOMOLY a kapcsolatotok akkor minek tervezed azt, hogy ha majd egyszer vége...akkor azzal a másik csajjal összejössz. Amúgy meg eszedbe se jutna, hogy ha kiderülne ez akkor a bnőd mit szólna hozzá?Nagyon fontos lehet neked.

2010. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
most attól hogy komoly kapcsolat... én nem fogom az egész fiatalkoromat rááldozni... lehet nézni mindenféle f4sznak ez miatt... nemérdekel... de most ebben mi az érzelmi megcsalás... nem értem... elmegyek valakivel esetlegesen horgászni vagy beszélgetek vele... és nem azt tervezgetem hogy mással milyen lesz... csak hogy ha egyszer vége lesz akkor megpróbálom... ennyi. most ebben nem értem mi az érzelmi megcsalás... addig meg magam mellett tartom... most mondhatok akármit ha nem gondolom komolyan... barátnőmet szeretem és nem akarom dobni... senkiért... megmondtam neki hogy nem miattam lesz ennek vége... úgyhogy nem értem mi a gond... ha nem csinálok semmit... csak üres szavakkal magam mellett tartom a másik lányt... akkor az mér gond barátnőmre nézve... ha úgyérzem hogy érdemes rááldozni a fiatalkorom akkor úgyis abbahagyom ezt...
2010. aug. 12. 20:30
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
az milyen barati kapcsolat h az oledbe akarod ultetni? es olyanokat mondasz neki hogy majd egyszer??? basszus mekkora egy huje vagy de meg kocsog is raadasul. ez neked komoly kapcsolat? es meg h minden no k*rva....
2010. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
gondoltam rá igen... hogy milyen lenne... de most nehogy aztmondjátok nekem hogy ha van egy kapcsolat akkor nem képzelitek el a másikat... ami a képzeletben lejátszódik az nem játszódik le a valóságban... ennyierővel akárkire ránézek megcsalásnak számít... és igen csak horgászat lenne... én tudom tartani magamat... és azt sem nagyon hagynám hogy rám másszon... eddig a legértelmesebb válasz az az volt hogy mit szólnék ha ő is elmenne mással... ez miatt gondoltam csak meg magam... de akkor sem értem hogy ebben mi a megcsalás... az hogy egy másik csajnak semmien érzelmi háttér nélkül írok valamit... az mér megcsalás?
2010. aug. 12. 20:37
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Az érett 16évesek...

Én a helyedben fejberúgnám magamat. "Komoly" kapcsolat esetén eszedbe se szabadna olyannak jutni, hogy majd egyszer, ha szakítasz...

És ez bizony megcsalás.

2010. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

20:20 vagyok

így én is voltam...h megtetszett egy másik csaj,és találkozgattam vele...de hamar áttértem az újra...ugyh ha találkozgatsz előbb utóbb kapsz hibát a mstani csajodba se elhagyod az újért :)

2010. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!