Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

Nem bírom már idegileg,állandóan veszekszem a barátommal,mert nem foglalkozik velem eleget,folyton sírok,közben ellaposodik a kapcsolat és hagyja tönkre menni,én hiába próbálok küzdeni,egyedül nem megy....

Nem foglalkozik velem,szeretem,de tanácstalan vagyok,mit tegyek?:'(Most is csak bőgök:'(


2010. aug. 12. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy IDEGÁLLAPOTOD van.
2010. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld vele megbeszélni a dolgot. vagy talán keress mást,aki jobban foglalkozik veled.
2010. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor a barátom kezdett elhanyagolni megmondtam neki,hogy ha ezt így folytatja vége lesz a kapcsolatunknak,na ezt nem nagyon hitte el vagy legalább is nem hatott rá így én fogtam magam és tényleg otthagytam.Még aznap neki állt könyörögni és sírt,hogy ne haragudjak rá beszéljük meg.Nálam ez bevált azóta változtatott egy-két dolgon
2010. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!