Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdeklem vagy nem ezt a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy nem ezt a srácot?

Figyelt kérdés
Régen szerelmes volt belém, látszott is rajta, mondta is. Kb. 9 hónap után megváltozott, ki is mondta, hogy elmúltak az érzései. Sokat veszekedtünk akkoriban, gondolom emiatt. Én szeretem, és nem akartam úgy vele lenni, hogy ő már nem, ezért többször mondtam neki, hogy hagyjuk inkább az egészet, de mindig folytatni akarta. Találkozunk sokat, ha meglát mosolyog, szeret velem lenni, érdeklődik mi van velem, persze szex is van ami nagyon jó, elvagyunk, de nem mondja, hogy szeret, max néha egy egy megnyilvánulásomra mondja azt, hogy "de szeretlek". Mi lehet benne, mért van velem, ha már nem szerelmes? Lehet ebből így még valami?
2020. dec. 17. 18:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
istenem, micsoda gyerek bölcsességek... van még ilyen a tarsolyodban ugye?
2020. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!