Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. A barátommal hosszú idő után szét mentünk mert ő már nem volt biztos az érzelmeiben.meg stb. Elakarom felejteni,de nem tudom hogyan..úgy érzem,hogy nagyon hiányzik, de nem feltétlenül ő hanem ,hogy legyen mellettem valaki.Persze majd bele pusztulok,hogy elhagyott, de olyan fájdalmas dolgokat mondott és kínzott,hogy már nem tudom szeretni. Komoly kapcsolatot már nem szeretnék többet egy jó darabig mert csak fájdalmat okoz. Szerintetek segíthet felejteni ha kavarok másokkal? És egyáltalán,hogy szoktatok "kavarni"? nekem még nem voltak ilyen futóviszonyaim. Honnan szeditek össze az "alanyokat"?

Most ez lehet,hogy elég ribancosan hangzott, de eddig egy kis vissza húzódóbb szeretet teljes lány voltam és oda voltam a barátomért. Ezzel végül csak magamnak ártottam. Szórakozni és élni akarok most már.

Tehát ez segíthet felejteni? És hogyan csináljam?

Csak értelmes válaszokat légyszi:)


2010. aug. 12. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia ! Velem ugyan ez volt ,vgyos hasonló. 7hónapig jártam a barátommal , nagyot csalodtam és utána mentem bulizni ott általába mindig smároltam egy sráccal és mindenkiben öt kerestem... ( És nem vok ribanc meg nemis voltam az ... végig normális voltam,sose csaltam meg ÉN és nemis tudtam volna meg tenni ... ) DE ahogy vége lett, csalodtam,fájt, rossz volt és csak az volt bennem h ELEGEMVAN BELÖLÜK,oknélkül csinálták ezt velem és ÉLNI AKAROK ... minden hétévégn eljártam szorakozni ... ez 3honapig ment utána meguntam sztem nem sok értelme van :S:D Sztem legyél sokat barátokkal, haverokkal ugy könnyebb :)

by

2010. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

még várom másokét is!!

2010. aug. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!