Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Éreztétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Éreztétek már, hogy túl jók vagytok egy pasinak?

Figyelt kérdés
Most a külsőre gondolok. Engem szép csinos dekorativ csajnak tartanak a pasim viszont egy bányarém, senki nem érti miért vagyok vele. Néha már én is elbizonytalanodom hogy nem jutna-e nekem jobb nála. Ő a világ legdrágább pasija egyébként, imád a tenyerén hordoz őszinte hűséges stb.. majdnem ő lenne az igazi.. de.. de én mégis ejteni akarom a külseje miatt. Ettől rossz ember vagyok? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. aug. 12. 15:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19:02

ezt nekem szántad?

2010. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Te vagy a kiakadós srác? Gondolom a kérdező legutolsó beírására szánta. Ahol közölte, hogy csak bosszantani kívánta a népet a kérdésével és mérte a reakciókat.

----kamu kérdés volt--------

Erre válaszolt a 19:02-es kolléga.

2010. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
igen de arra már nem volt idegem h elolvassam...valahogy elég volt az amit nekem írt...=/ és már írtam is...szal a véleményem meg van az ilyen izetlenekről...akik nem látnak engem de orrba szályba rondáznak...hát szívjon le....:)
2010. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A barátnőm ezért szakított velem :///
2010. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Valóban a kérdezőnek írtam, bocsi, ha nem volt egyértelmű.

19:02

2010. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Te kezdted nagyszájú barom, mit gondoltál örülök majd neki? Egy gyökér vagy, a társadalom alja aki itt próbál évrényesülni mert a való életben levegőnek nézik! AMit meg is értek. A te jó k*** anyádat b***d meg!!

Önvédelni oktatás?? Ha-ha-ha! ! Gyere csak, majd agyon leszel verve! Attól még eszed nem lesz és egy golyó kéne a fejedbe hogy egy gyökérrel kevesebb legyen a földön.

2010. szept. 22. 15:31
 27/27 A kérdező kommentje:
Izomagyú nyomorék! Dögölne meg az ilyen ember, és még neki áll feljebb hogy nem köszönöm meg amit irt! Egy bün ronda f*szfej lehet próbálja kigyurni magát haha meg zenélni de akkor is csak egy nyomorék gyökér maradsz szánalmas rondaság!!! Eszed semmi fogd meg jól! Ideb*szol arra kiváncsi leszel de gyere csak! A pasim lehet hogy ronda de nem 3 éve gyúr hanem kb. 10! Ugyhogy gyere csak gyökér! A te jó k***va anyádat!
2010. szept. 22. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!