Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Éreztétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Éreztétek már, hogy túl jók vagytok egy pasinak?

Figyelt kérdés
Most a külsőre gondolok. Engem szép csinos dekorativ csajnak tartanak a pasim viszont egy bányarém, senki nem érti miért vagyok vele. Néha már én is elbizonytalanodom hogy nem jutna-e nekem jobb nála. Ő a világ legdrágább pasija egyébként, imád a tenyerén hordoz őszinte hűséges stb.. majdnem ő lenne az igazi.. de.. de én mégis ejteni akarom a külseje miatt. Ettől rossz ember vagyok? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. aug. 12. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem, tipikus felszínes gondolkodású ember vagy. De azért megértelek.
2010. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember. Egyáltalán nem. De neki ne mondd el, hogy a külsejével van bajod. Tudni fogja magától :)

Ha nem jön be, hát nem jön be. Nagy ügy. Ő is majd talál olyat, akinek nagyon is jó lesz.

Csak nehogy egy jó pasi után meggondold magad. Nehogy mégis a "bányarém" legyen az igazi... :)

2010. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a kérdés már nyilvánvalóvá teszi, hogy nem vagy túl jó neki, egyszerűen csak szebb vagy maximum. Jobb semmiképp.
2010. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
hát az én barátom lehetne vak, kancsi, féllábú, félkarú stb. de nem nevezném bányarámnek, az biztos. Volt egy barátom, akire fintorgott a családom, mert szerinük olyan szerencsétlen kis rusnya pasi volt. Nekem ő volt az isten. Ha szeretsz valakit, de úgy igazán, hogy láthatod csúnyának?
2010. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

szerintem te nem vagy a barátodba szerelmes..akkor nem használnál rá ilyen szavakat.

de nem vagy hibás..nem tetszik neked és ennyi..nem tehetsz ellene semmit.

valakinek biztos ő is tetszik majd..váljatok szét szerintem de ne mond el neki hogy csúnyának tartod:)

találsz majd valakit aki külsőre is tetszik majd..így nehezen alakulhat ki szenvedély..sok szerencsét:)

19/L

2010. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

figyelj én annyit mondok emiat ne dobd, lehet pár év mulva ki szépül=) amugy meg a mai fiuk legtöbje ösze visza csal ahogy csak tu már nagyon nehéz megmondan ki nem teszi ezt veled nekem a legjobb haverom fél évet várt egy lányra csak h megdugja szoval télleg nagyon durván menek már a dolgok... föleg a szép lánokat használják ki nagyon, nekem is volt egy fium máoknak nem tetszet és olyan átlagos külseje volt de még egy olyan fiut soha életemben nem fogok találni =( belülröl teljesen lenyügözö volt és nagyon imádot és sosem csalt volna meg, és azért szakitot velem mert aztmonda én tul jo vagyok neki =(( szerintem ne dobd l emiat megfogod bánni hidd el =)

16L

2010. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

na de hogy a kérdésre is válaszoljak, ha te olyan szép, csinos, dekoratív lányka vagy, akkor keress magadnak egy szép, csinos, dekoratív fiúcskát.

A "bányarám" pasid, majd keres egy nőt, aki nemcsak a külsejét látja, és nagyon boldog lesz.


És nem vagy ettől rossz ember. Sőt ha megteszed, remek ember leszel, életet mentesz. megmented a srácot magadtól!

2010. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Csak külsőre kéne "jobb". Helyesebb. Szebb. A belső értékei hibátlanok. Kár, hogy nem lehet összegyúrni őket. Az a baj, mindenhol azt látom hgy embert a párja alapján is osztályozzák. Minden "valamirevaló" csaj helyes pasival van. És ugy veszem észre miatta engem is kevesebbre tartanak mintha egy külsőre fullos pasim lenne. Tudom nem kéne számitson mások véleménye, főleg a párválasztásban de én szeretnék a szükebb környezetemben elismerésre szert tenni. Legalábbis nem kilógni a sorból.
2010. aug. 12. 16:16
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Te mocskos egy dögvagy...:S Nemérdemelnél meg egy pasitse...az ilyennek két golyó melkhasba...had szemvedjen...
2010. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj és a munkádba mutass fel valami eredményt, ne a seggedet riszáld az ostoba "barátnőid" előtt.
2010. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!