Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejön nektek a macis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön nektek a macis kinézet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha félig medve, félig disznó és félig ember.
2010. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
be. Babi néni 76/N
2010. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Be. A pedo macis.


11/L

2010. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
régen imádtam... most is úgy vagyok vele, hogy inkább legyen mackós mint sovány... nem szeretem a vékony pasikat... a barátomnak is van egy kis pocakja, de nem zavar...
2010. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyen rajta egy pici husi mert a zörgő csontú pasikat nem szeretem, de a mackós az már túlzás.
2010. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férjem mackós, nagyon is, de vele érzem magam biztonságban.
2010. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, bejön!

Nem szeretem a csontkollekciókat...

:)

17/L

2010. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Volt egy pasim, akinek gyönyörüen kidolgozott teste volt. Isteni megformált izmai, meg ilyenek. De sajnos mikor odáig jutottunk volna, hogy ágybabújunk, sajnos képtelen voltam rá, mert az egész teste olyan kemény volt, mintha beton lett volna. :(( Szóval nekem az már nem jtt be. Gyúrjon vazze, ha szeretne, de nem szabad túlzásba vinni, mert akkor csak bizonyos távolságból vagyok képes csodálni.
2010. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
há egy pasim volt aki kicsit dagi volt, de vele azér tudtam járni mer a pofija helyes volt meg szerelmes lettem és onnan nincs kiut.. amugy a háj NEM jön be :SSS de az mégis kinek jönne be? dagi pasihoz-dagi csaj. általában ez a szitu. én vékony vagyok egyébként, de 14 évesen örültem h kiváncsi rám egy 18 éves és tetszem neki, járni akar velem. ennyi a történet.
2010. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!