Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párotok pontozná a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párotok pontozná a szerelmeteket, mennyinek örülnétek?

Figyelt kérdés
mert én megkérdeztem a párom, hogy mennyire szeret és 10-es skálán mondja meg. és feljött szóba a volt barátnője és azt pontozta. de azt tegyük hozzá, hogy fél évig jártak, csak randizgattak meg sex, de szerelmes volt belé, viszont mi már 5 éve együtt vagyunk, megadok neki mindent nagyon szeret és lassan baba. azt mondta, hogy engem 10 (pont), a volt nőjére meg 8-at mondott. kicsit rosszul esett, mert olyan közel áll egymáshoz és valójában nem is gondoltam volna, hogy ennyire szerette. tudom, hogy hülyeség, csak rosszul esett kicsit.
2010. aug. 12. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
konkrétan az bosszant, hogy azt hittem engem annyira szeret, hogy én 10, a volt nője meg valahol a 2-3 körül mozog. te mit szólnátok ehhez?
2010. aug. 12. 11:44
 2/6 anonim ***** válasza:
istenem
2010. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nagyobb gondot! :D :S
2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hülyeség ennyire berágni... én is szoktam ilyen hülyeségeket kérdezni, és egyszer mondta hogy az első barátnője szebb volt mint én... na bumm... tudom hogy így is elég szép vagyok neki... mindig mondja hogy gyönyörű vagyok meg minden... nem lehetsz mindenben te a legjobb! Az előző barátnőjét nagyon nagyon nagyon szerette... miután elhagyta a csaj, még kereki egy évig várt rá... és aztán jöttem én... és engem jobban szeret... nem az a lényeg hogy hány ponttal :) tudom hogy mindennél jobban és kész :) Ne gyötörd magad... ha te is annyira szereted mint ő téged, nem foglalkozol ilyesmikkel...
2010. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy. Gondolod, hogy azért volt egy nővel, mert nem volt bele szerelmes? Minek kérdezel tőle ilyesmit, ha utána nem tudod feldolgozni a választ? Egyáltalán minek kérdezel tőle ilyesmit eleve?
2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beatrix17 ***** válasza:
Ha pontozgatna,biztos szájba csapnám!!És amugy is!Mit érdekel téged,milyen volt az előző nője??Veled van,téged szeret.Az a multja!Azt is pontozza,kivel milyen volt a sex??Legyen már tartásod!!!Nem egy autó vagy-bár szerintem azt sem pontozzák,csak élvezik
2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!