Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves fiu és egy 13 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Szandy* kérdése:

16 éves fiu és egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés

A lány nagyon érett.és hát kapásbol 14-15 évesnek látszik ki.A fiu nem pont a szex-re hajt.tud várni a lányra.és hát nem szexmániás állat:D

szerintetek akor müködhetek a kapcsolat?


2010. aug. 12. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha már ilyen egoval bírsz akk miért nem tudod kikövetkeztetni?

" lány már nagyon érett"... -.- ...


am csak rajtatok múlik...azért mert nem szexmániás meg érett vagy de ha nincs vonzalom attól függetlenül nem fog


am lehet h csak titkolja h szexmániás

2010. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen akármennyinek is néz ki a lány nem nevezhető érettnek. Amúgy is teljesen mindegy hogy mennyinek néz ki, belül akkor is 13 marad. De végülis ha szeretitek egymást és tényleg nem csak a szexre kell a fiúnak akkor működhet, nem nagy a korkülönbség.
2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

erről az írásról nekem az a vicc jut az eszembe, amikor két ovodás beszélget:

- Te, a Juci még csak 5 éves, de a teste olyan, mint a 8 éveseké!


Magyarul azzal nem vagy beljebb, hogy 14-nek látszik. Még az is korai lenne, ha annyi lenne.

De ez csak magánvélemény. :)

2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a lány szülei simán feljelenthetnek a rendőrségen mivel a csaj még nincs 14 éves.....
2010. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Hányszor teszed még fel a kérdést? Múltkor azt írtad, hogy 13 leszel márciusban (ergo még 12 és fél éves se vagy), a srác meg 17 lesz decemberben. Állj már le, idős hozzád, egy 16 éves nem fog egy 12 évessel kavarni.
2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod hogy a fiúnak tetszel?Ha nem akkor hagyd békén, szerintem, ha tetszel neki, akkor úgyis fog működni, egyébként a lány szülei (kiskorú megrontásáért) tényleg feljelenthetik a fiút, vagy szüleit, még ha a lány akarta is a dolgot.

Szóval, döntsd el kit akarsz bajba keverni.

2010. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A fiunak igen tetszek

de biztos egyböl az ágyba akarok vele menni.

ha szeret akk tud várni(:

2010. aug. 12. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
nem.nincs kedem részletezni kb már ezredik ilyen kérdésre válaszolok
2010. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szija.

Na nézzük csak..

Szerintem tökre normális.

Ha persze a fiu tényleg nem szexmániás állat és tud rád várni akor minden rendbe van.

nem tudom mért van mindig vita hogy gáz-ez gáz-az.szerintem egyáltalán nem gáz.Ha szeret meg te is őt akor semmit de semmit probláma nincsen.

Biztos te se akarosz velem egyböl szexelni igyhát várj amig kb 14-15 leszel és utána simán :D

szal nincsen para mert ez normális .ha tényleg érett vagy külsöleg is meg belsöleg is

akor

Sok sikert:)

2010. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!