Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a stílusra izgul?

Figyelt kérdés

Két hétig volt egy pasim, aki előttem kocsmában lesmárolt egy lányt, ezért kidobtam. A lány lehetett 15 éves kb., emós kinézetű, ha így nevezik. Nos, barátnőm hülyülés (+vigasz) miatt valami cyber gothnak öltöztetett fel a poén kedvéért. Én is belementem. ilyesmi: ( [link]

Srác is ott volt buliban, és agyon dicsért mennyire jó ez a változás, k**va jól nézek ki, és sajnálja amit csinált.

Persze azóta se hívtam fel. Nem ez vagyok,mint amit belinkeltem, inkább semmilyen. Viszont nem fér a fejembe hogy ez megtörtént. Visszaugrált a másik lánytól, csak a kinézetem miatt. Vannak tényleg ilyen emberek?


2010. aug. 12. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
buta ember, akinek a kinézet a fontos.Csak rossz fiút fogtál ki..A valódi kincs külső alatt rejlik :) majd eljön a herceg ne félj :p
2010. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kinézet miatt csinálta.Egyszerűen tetszett neki a 15 éves tinipunci.
2010. aug. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fájni fog, amit mondok, de jobb is, hogy nem álltál össze egy olyan sráccal, aki csak a kinézetedre gerjed. Sajnos vannak ilyen emberek, nem is kevés.
2010. aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
majd jon más srác haa szemed látára smárol le valakit az szeritem nem szeret 21/F
2010. aug. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hehe és rajta kívül mennyien vannak még, akik a zenei stílus alapján döntenek. Amúgy ez probléma, de nem egetrengető.
2010. aug. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Már nincs semmi gondom. A történtek után hamar kiábrándultam a srácból. Ez a beöltözködős majomkodás ötlet jó húzás volt barátnőmtől. Legalább tudtunk jót kuncogni amikor pár napra rá láttuk egyedül ballagni. Hihetetlen mennyire testet öltött manapság ez a stílus barbárság.
2010. aug. 14. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!