Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok a 80km távolsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 80km távolság egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nagyon szerelmes:S
2010. aug. 11. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

21:22-nek: Ha egy helyen laktok, vagy esetlen pár km választ csak el a párodtól, akkor se fogod a kezét a nap 24 órájában hogy nehogy tegyen valami rosszat. Megcsalás bármikor lehet.


Amúgy előző barátom 120km-re lakott tőlem. 1 évig voltunk együtt. Ment egy darabig, meg jó is volt. Nyáron sokat voltunk együtt, meg szünetekben.

DE. Ilyen kapcsolatokhoz nagy bizalom kell. Ha csak azon agyalsz hogy úristen ő most mit csinálhat, az úgy nem fog működni. Meg egy idő után már az is rossz hogy nincs ott ha szükséged van rá. Összeveszel a szüleiddel, és otthon sírsz a szobádban, és max msn-en tudsz vele beszélni, vagy felhívod. Vagy csak egyszerűen sz@r napod volt, és akkor sincs ott hogy megölelgessen. Szóval nem jó.

(Ja, és szeptembertől a pasim hét közben megint 120km-re lesz tőlem. Nemjó... :S)

Annyit még hozzátennék, hogy szerintem mindenképp próbáljátok meg. Pár hónap alatt kiderül hogy mennyire bírjátok így, meg hogy mennyit tudtok találkozni. Ha meg nem megy, még ki tudsz lépni a kapcsolatból. Szóval sok sikert hozzá :)

2010. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Gyerekek...

nekem van egy lány barátnőm, aki 2éve, hogy együtt van a pasijával, nagy a távolság, vannak anyagi gondok, átlagban 2hónaban egyszer látják egymást és mégis bírják. Egymásért. És sosem csalta meg egyik sem a másikat.


Én is távkapcsban leszek ősztől, csa hétvégén fogom látni, de belegondolva nem is olyan szörnyű, minden attól függ, mihez viszonyítod. Az biztos, hogy ha csak 1szer látnám havonta, akkor is vele maradnék, hisz szeretem és a távolság nem ok a szakításra(legalábbis jelen esetben).


Kedves kérdező, a 80 km nem olyan nagy távolság, ha meg szerelmes vagy akkor úgysem fogsz már kiábrándulni belőle a távolság miatt. Mindent meg lehet oldani, ki lehet egymás mellett tartani a nálatokénál rengetegszer nehezebb helyzetekben is, csak akarni kell, na meg persze, ahhoz két olyan ember is szükségeltetik, akik... komolyan gondolják.


Na érted... :)

2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem...:) és köszönöm.
2010. aug. 11. 22:18
 14/15 anonim válasza:

Én majdnem 350km-re lakom a voltbarátomtól.Igen sajnos már csak volt, majdnem fél évig voltunk együtt.(nem a távolság volt a szakító ok)

Nehéz, hiányzik a másik piszkosul..ha szereted, ki lehet birni,és sokkal jobban várod, hogy annyi idő után újra lásd, és sokkal édesebb is lesz a találka:) Sok sikert! :)

2010. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én több mint 200 km re lakom a barátnőmtől:( és nagyon ritkán látjuk gymást, sokszor több hónapon keresztül nem...mégsem caljuk meg a másikat....nagyon szeretjük egymást:) és egyikőnk sem olyan.


én örülnék ha csak 80km lenne köztünk...

2010. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!