Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb? (alul bövebben)

Figyelt kérdés
Ha egy fiu belülröl kedves, normális de kivülröl nem túl helyes vagy ha egy fiu kivülröl nagyon helyes, de belülről eléggé bunkó? ti melyiket választanátok? mert mégis ha én szép lány vagyok, nem mehetek végig ugy az utcán, hogy mellettem egy csunya fiu. de ha meg helyes a fiu és nem érzem vele jól magam, mert bunkó..normális válaszokat kérek.
2010. aug. 11. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

"mert mégis ha én szép lány vagyok, nem mehetek végig ugy az utcán, hogy mellettem egy csunya fiu"


Tudod neked egy ótvar nagy paraszt való. Sok sikert hozzá.

2010. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nem is vagy szép.
2010. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mert mégis ha én szép lány vagyok, nem mehetek végig ugy az utcán, hogy mellettem egy csunya fiu.


baaaaazzzzdddmeeegggg! mekkora egy egoista vagy... ez az egyetlen gond.

2010. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű neked szép barátod lessz.Az a fura, hogy én is ilyen voltam, aztán meg amikor magamat kellett eltartanom a srác meg lelépett a fizetésemmel akkor koppantam.
2010. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ejjha, Te vagy az önimádat megtestesítője. Le merem fogadni, hogy a tükör előtt csücsörítessz egész nap és fotózod magad, ja és ha elmész egy kirakat előtt még ott is magad nézed.

Szerintem maradj a szépfiúknál, nekik úgyis eltűri minden Nő a megaláztatásokat. Nem való Neked normális férfi.

2010. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát ilyen lányal se jönnék össze soha... én nem akarnám hogy a külsőm miatt szeressenek v. utasítsanak el... ez olyan mintha egy késsel döfnének hátba... mit ér az ha valaki csak külsőleg van ott, de belül meg tuskó??

nem is értem minek válaszoltam erre...röhej...

2010. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"mert mégis ha én szép lány vagyok, nem mehetek végig ugy az utcán, hogy mellettem egy csunya fiu"

Hát ehhez csak gratulálni tudok.....

Csak az szomorít el , hogy nem csak te gondolkodsz így.

2010. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora egy idióta vagy. Eddig se volt jó kedvem, de ez már nagyon kiakasztott. -.- Külső alapján párt választani magadnak, anyámborogass! -.-" Ilyen hozzáállással egy csávót sem éedemelsz meg!

És amúgy is, ha valakit szeretsz, nem fog számítani a külseje.

2010. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pff normális válaszok. azaz. biztos gyönyörüek vagytok. ;))
2010. aug. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!