Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy elvesztem őt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy elvesztem őt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok ...tegnap előtt szakitott velem a barátnőm,és időt kért..azt mondta hogy ő majd jelentekzik,ha az idő es az alkalom ugy hozza...de nem tudom már mit higyjek ...azt mondta akart hivni,de megsem hivott mert megbantottam őt....harakszik most rám,es nem tudom fog e valaha jelentkezni...ez 6 honapos kapcsolat volt tele szerelemmel...több volt mint szerelem.... de elcsesztem ...és most a szitu az hogy már nem müködött par honapja a kapcsolat ,ugy mint az elejen..vajon mit tegyek??? várjak amig csak lehet??? én 21 vagyok...lassan 22 ő meg lassan 24...szoval...???
2010. aug. 11. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
"több volt mint szerelem" a te szemedben lehet, de az övében semmiképp. fél év nem sok idő és ha nem müködött tovább kell lépni, még ha ez neked nem is tetszik. keress mást, nála hiába próbálkozol tovább
2010. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a vonat szerintem már elment. Nem tudom, mit csesztél el, de bármit tettél, vállalnod kell a következményeit. Lehetőleg ne keseregj sokat, inkább keress mást vagy "pihenj" egyedül.
2010. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ő tényleg szeretett.....ezt éreztem es sokszor mondta hogy ne akar rajtam kivül mast...felt hogy elveszt :((

azt mondta ő nem fog elhagyni....de elhagyott.. :( tegnap azt mondta hogy hianyzok neki,es szeret,de amit tettem nem tudja lenyelni...

2010. aug. 11. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
én még várnék egy-két napot. ha tényleg nagyon megbántottad, akkor időt kell hagyni, had ülepedjenek a sérelmek. aztán legfeljebb írnék neki egy sms-t, hogy mivan vele, hogy van, gondolkodott e ilyemsi és hozzá tenném, hogy nagyon hiányzik és nagyon szereted, illetve jó lenne találkozni és beszélgetni. és majd akkor meglátod, hogy mit ír vissza. de addig is még várj egy-két napot.
2010. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adj most neki egy kis időt, hadd nyalogassa a sebeit!

Megsértetted, ezen túl kell lépnie és amíg ez nem következik be addig ne zaklasd mert azzal elrontassz mindent.

Ha tényleg nagy szerelem volt, akkor úgyse múlik el egy pár elcseszett mondatért, és jelentkezni fog.

2010. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt is mondta hagyjam őt élni...időre van szüksége,és azt várjam meg amikor jelentkezni fog...szeptember közepén megy ki USA -ba fél évre..szoval nem tudom mi tevő legyek..mert ha irok neki akkor azt fogja gondolni hogy nem tartottam be a szavamat,es en irtam neki...
2010. aug. 11. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:

"szeret,de amit tettem nem tudja lenyelni"


Nézd, ha Te bocsánatot kértél tőle, és ezt úgy érzed, jogosan is tetted, tehát nem csak a kedvéért, hanem tényleg beláttad, hogy hülyeséget csináltál, akkor az azt jelenti, Rajtad már nem múlik a dolog. Mindenki hibázik, ez alapvető emberi tulajdonság. Bármi legyen is a konfliktus tárgya, ha neki is el kell döntenie, hogy Téged akar, vagy a sértődöttségét. Ha szeret, az azt jelenti, hogy teljesen elfogad olyannak, amilyen vagy, a hibáiddal együtt.

2010. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ő megbizott bennem,én meg a szemebe hazdutam neki..és mástol tudta meg az igazságot..sajnos elcsesztem..és ezen nem tud tullepni..mivel az előző kapcsolataiban mindneki ő vele szakitott...es szüksege volt egy tarsra..mikor megismertem őt helyre jött lelkileg...de elcsesztem...sajnos ,mert ilyen buta ember vagyok.... de szerettük egymast es azon voltunk ha elvegzi a sulit össze költözünk..és lám mi lett? elhagy,kell neki idő,es kimegy fél évre USA-ba..szoval nem tudom ,tényleg itt érdemes várni,meg fogja e tudni emésztetni az egészet,és nem e fog keresni más fiut...sok a kérdés de a válasz egy se :(
2010. aug. 11. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
ez van öreg. benyaltad jó öreg kamu dumát hogy sose hagy el. szeptemberben megy ki, úgyis vége lett volna 1-2 hónapon belül. hallgass rám és felejtsd el őt
2010. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!