Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt hasonló eset az életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hasonló eset az életedben? (Félek, hogy elvesztem, bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Bunkó voltam vele az utóbbi időben elég sokszor, amikor szólt, mindig megígértem, hogy megváltozom, de nem vettem komolyan, mert nem volt vészes veszekedés. Most már 1 hete össze vagyunk veszve, én pedig rájöttem, hogy tényleg elveszthetem, ha nem vigyázok. Most tényleg komolyan megváltoztam, minden más lenne, ha kibékülnénk. De ő azt mondja, hogy idő kell neki, hogy átgondolja a dolgokat és már nem nagyon tud hinni nekem. Pedig én tényleg komolyan gondolom azt, hogy megváltoztam. :(

Hogyan hassak rá? Van erre valami bevált módszer, ha a szavaim már nem segítenek?

17/L (barátom: 18/F)


2010. szept. 16. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 7 hónapja vagyunk együtt
2010. szept. 16. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

még nem volt szex ;)

nem egy békítő szexet terveztem a szüzességem elvesztésekor :D

normális válaszokat is kérek pls. :S

2010. szept. 16. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem hisz neked, ha már sokszor volt ilyen.

beszélj vele mondd meg neki, hogy most tényleg komolyan gondolod és nem akarod elveszíteni, nézze meg, hogy tényleg megváltozol-e.

2010. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 orsybaba88 ***** válasza:

csak úgy tudod meggyőzni, ha látja a változást. biztos attól fél, h megint nem lesz belőle semmi

van, aki nem tud megváltozni. Én is ilyen voltam, mindig mindenen idegeskedtem, aztán a barátom hatására el mára jócskán kevesebb lett. Én is jobban érzem magam, és neki is jobb, h nem egy idegbeteggel van együtt.

mondjuk lehet az is segített, h munkahelyet váltottam. Talán neked is segítene a környezet-változtatás:)

2010. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugyanebben a helyzetben. Én tetteimmel mutattam ki, hogy mennyire fontos nekem. Mindent megtettem, amit kért, és visszafogtam magam. :))
2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!