Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? NEm bírom nélküle!

Figyelt kérdés
Már külföldre megyek dolgozni,hogy felejtsek,de nem tudom,mi lesz,mert nagyon hiányzik..Kb 2 hónapja szakítottunk..hatalmas űr van bennem..29/nő és iszom,mint a gödény..:((
2010. aug. 11. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol elmélyíti a depressziót, tehát először is ne igyál alkoholt. Aztán jöhet egy jó külföldi pasi.
2010. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sosem fogod elfelejteni... :( de nem v egyedül
2010. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy honnan jönnek a könnyek..én már nem tudom..de jönnek! Elegem van!Kivagyok..minden szaron sírok! El kellett volna már múlnia valamennyire,de egyre erősebb!!
2010. aug. 11. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Temetkezz a munkába, találj benne jót, nézz szét a munka után az új környezetben, tanulj nyelveket, ismerkedj munkatársakkal, főnökkel - ha nem görény - és utazgass. Akár közelre, telekamionnal, vagy tolóhajóval főzésért cserébe. Az ember leleményes, nagyon kevés pénzből is bárhová eljut, ha lead a nívóból, és a maga boldogulására áll. Ilyenkor pedig azzal foglalkozik, hogy tud megélni, hogy tud eljutni oda, ahová vágyik. Pozitív és negatív kalandok érik útközben, és a múlt kapcsolatának nevére se fog emlékezni. Ha úgy mész bárhová is, hogy nem kell sokat tenned azért, hogy odajuss, a pihenőidőkben sokszor emlékezni fogsz rá, és ez nehezíti a dolgot. Nem azt mondom, hogy rögtön a túlélőtábor a megoldás, de mindenképp olyan élmény, ami nagyszabású, de bajos hozzá eljutni. Én szakítás után mindig előveszek egy gyönyörű de nehezen megvalósítható célt, és elkezdek rajta ügyködni. Az elérés közben pedig jön az új. Az alkoholos ital meg valóban finom a nyári estéken, de ha túlzásba viszed, magad alatt fűrészeled a létrát.


Elfelejteni valóban nem fogod, de ha belefogsz valamibe, egy idő után csak lexikális adati tudásod lesz róla, és egyáltalán nem fog így fájni. Higgy benne, és alkoss.

2010. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vedelés szakasza Nekem is megvolt.

Amúgy próbálj meg az új és azáltal, hogy külföldre költöztél, jobb életedre koncentrálni. Sokáig fog tartani biztosan, de menni fog.

Ja és ha Stuttgart környékén vagy, akkor szívesen beszállok egy piára Én is:)

2010. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!