Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalok nélküle, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalok nélküle, mit csináljak? Hogy felejtsem el végre?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és életembe először igazán szerelmes... még nem volt barátom mert mindenki elhajtott a jó francba. más sztori.. tavyal, 9.ben beleszerettem az osztálytársamba. Imádom... legeslegjobb barátok vagyunk.. elmondtam neki mit érzek, de azt mondta h nem szeretne velem járni... okos, kedves, szép, aranyos csinos lány vagyok, de nem. másfél éve csak ő kell nekem, és minden este sírok.. tudom h csajozik és azt is tudom, ha talál vkit, nekem megszakad a szívem. nagyon rendes fiú, adott "esélyt", de nem úgy. azt mondta azért nem szeretne járni velem, mert nem szerelmes... én próbáltam pasizni, de nem ment miatta, de ő csak bíztatott... mi a fenét csináljak? minden este sírok utána, minden nap látom... őrület.. kérlek segítsetek...

L/16


2009. ápr. 28. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm szoval csajozik.... "Véletlen" tévedj arra amikor épp olyan"csajozós" kedvében van... nem kel feltétlenül elfelejteni, de ha mégse jönne össze akkor meg 16 éves vagy fiatal vagy a világ nem dől össze.
2009. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közhelynek hangzik (meg az is...), de csak idő kérdése, és csak azt veszed észre, hogy már nem minden percben ő jár az eszedben, majd napok telnek el úgy, hogy eszedbe sem jut, aztán előbb-utóbb elfelejted. Pasi miatt meg ne sírj (mondom ezt pasiként), fölösleges, majd lesz másik.
2009. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen ennyire ne keseredj el...teljesen felesleges. Pasizz, találsz magadnak olyat aki jobban fog tetszeni Neked és akkor el fogod felejteni ( ha máshogy nem megy ).


A legjobbakat!


Sárky

2009. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igazuk van az előttem szólóknak. de azt hozzátenném, hogy a srác elképzelése kicsit érdekes, hogy nem szerelmes. szerintem vonzalommal kezdődik a legtöbb kapcsolat és már járáskor alakul át szerelemmé, nem egyből szerelemmel indul. de egy átlag 16 éves fiú komolyságra még nem olyan, mint te. persze ez egyénfüggő.

17/l

2009. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos a helyzet elég nehéz, de gondolj csak bele, ha mondjuk annyira megsajnál majd (mert elég határozottnak tűnik az a visszautasítás), hogy össze jön veled, és rájössz, hogy nem is olyan jó vele, és szétmentek, akkor hogyan számolsz el azzal, hogy egy barátság tönkrement ez miatt? Inkább azt értékeld, amid van: egy ilyen barát, aki visszautasít és bíztat, hogy nem csak ő van egyetlen fiú a földön, aranyat ér. Becsüld meg, ne veszítsd el. És ezt beszéld meg vele is.
2009. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jó barátok vagytok ne tedd tönkre!Én összejöttem a legjobb fiúbarátommal,és mióta szakított velem bunkó és elutasítja a (most már)baráti közeledésemet.Hiányzik mint barát.Mérlegelj h a szerelem miatt érdemes-e felrúgni!Hidd el hogy jön olyan aki elfogja vonni a figyelmedet róla akkora hatással lesz rád..Saját tapasztalat;)
2009. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek... de nagyon rossz mert tényleg nem tudok senki másra se gondolni csak rá. de remélem igazatok lesz..
2009. ápr. 28. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez most lehet,hogy szarul hangzik,de mindneki pótolható.Hidd el nem egy szerelem lesz még az életedben..én is voltam ilyen helyzetben,1 év után úgy döntöttem,nem kell több önsajnálat.Összeszedtem magam,és arra gondoltam ,fiatal vagyok (és te még nálam is fiatalabb avgy:-) előttem az élet,nem ragadok le valakinél,akinek úgysem kellek.Ahogy rendbetettem ezt a dolgot magamban,megint magabiztos,mosolygós,életvidám lány lettem ,már is akadtak jelentkezők akik udvaroltak nekem.:-) És találtam olyat,aki végre viszont szeretett..és igy utolag azt mondom,én is jobban szerettem,mint az elsőt:-)
2009. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért hülyeség lenne lemondani rola teljesen, probálj me gmásokkal járni, és elöbb utobb észre fog venni, pláne ha legjobb barátok vagytok, csak járjál másokkal és felé ne mutass érdeklődést, ha azt hiszi nem kaphat meg máris jobban fogod érdekelni, de ne hangoztasd szoban, csakis viselkedésben nehogy fletünjön hogy direkt csinálod.
2009. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hm... hát nem tudom. a probléma az h nem tudok (merek) összejönni más fiúkkal, mert röhelyes, de félek a fiúktól. Ő az egyetlen akitől nem húzódok el ha megölel, mindenki mástól szinte menekülök... ez bennem van sajna. és szerintem őt se érdekelné nagyon, inkább örülne is neki, h végre találtam vkit. de nagyon szépen köszönöm a válaszokat, lehet, tényleg tovább kéne lépnem... Köszönöm nektek a válaszokat!!
2009. ápr. 29. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!