Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Jelent vmit?

Figyelt kérdés
Szakitottunk abarátommal 2 hónapja én még mindig nem felejtetem el őt és 1 hónapig kerestem is akkor nem reagált nagyon semmire..aztán az utóbbi 1 hónapban nem keresem a multkor rámirt msnen h hogy vagyok?meg kérdezte van e barátom én azt mondtam neki h van(pedig nincs mert nekem ő kell)és most ma saját magától felhivott amire már 2 hónapja várok..és utána irt is egy smst hha van kedvem hnap talizhatunk...jjaj én szivemszerint annyira mennék..de viszont akk milyen lenne már h egyből megyek a szavára..meg nem tudom h mi lehet ez ahirtelen keresés nem gond egyáltalán mert örülök..de vagy féltékeny vagy csak h ugy tudja "boldog vagyok"és h őt már elfeljetettem igy azt gondolja h barátkozhatunk..melyik a valószinübb?
2010. aug. 10. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

menj el, ugyanezt csináltam de én be***ptam mert nemjött el a csaj...

csak hiányzol neki, gondolkodott egy kicsit és rájött, h nincs belőled 2 és, h hülyeséget csinált...

2010. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy lehet nem talált senkit
2010. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan jártam, de annyi különbséggel, hogy naponta beszéltünk, mert még mindig szeretem! 2 hónap után először találkoztunk, egész reggelig beszélgettünk a kint, nagyon jó volt, a végén volt egy csók is, de aztán aznap délután már összejött az új fiújával...
2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MEnj el, akkor meg tudod beszélni vele és látni fogod mi a helyzet.

Lehet rájött hogy mégiscsak szeret és te kellesz, de lehet csak nincs más...

De az is lehet hogy csak barátilag gondolja, kíváncsi mi van veled..

NE lovalld bele magad semmibe, majd lesz valahogy. Akkor kisebb a csalódás.

De szerintem van esély arra hogy kibéküljetek!

Remélem így lesz, szurkolok nektek!!!!!

2010. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2010. aug. 11. 08:28
 6/6 A kérdező kommentje:
vtam ma nála és tök jól elbeszélgettünk jol elvoltunk..nem tudom modt h azért nem nyomlt mert h ugy tudja van barátom vagy mert csak barátként tekint rám?mi lehet?
2010. aug. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!