Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? . Nem értem, mi ez?! .

Figyelt kérdés

Már egy ideje egyedül vagyok, úgy értve, hogy nincs pasim. És úgy vágyom rá, hogy legyen valaki, akit átölelhessek, megcsókolhassak stb... De amikor ott lenne rá a lehetőség, hogy összejöjjek a pasival, akkor nem élek ezzel a lehetőséggel :/ ... Nem tudom miért történik velem, de olyankor úgy érzem, hogy mégsem kell nekem pasi, nem szeretnék senkihez kötődni stbstb... De amikor nincs senki a képbe, akkor meg annyira vágyom rá, hogy legyen valaki...

De miért van ez? :/ ..


2010. aug. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak flörtölgess, válogass, majd csak lesz valaki. Addig meg keressél valami jó barátot akivel tudsz dumálgatni, meg a nyakába borulni ha kell.
2010. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés:D Nálam is ugyan ez van csak fiúba:D a válasz nemtom ha akarsz irj privit és beszélünk h te h látod meg én de nemtudom:D Lehet h csak mi vagyunk ienek:D
2010. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat (:


Utolsó: nem tudok pirivit irni :O .. nem engedi.! írj te (:

2010. aug. 10. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ójee, megint mindenki szép és okos és jó fej, ha valaki itt társaságra vágyik :)

hajrá gyerekek, nem sajnálom tőletek, csak mosolygok :D

2010. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!