Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a pasik a lányokra, hogy hisztisek, ha igazából ők hisztiznek?

Figyelt kérdés

Ismerőseim is hasonlóképpen látják a helyzetet. Ha egy srác "beszól" valamiért, és a lány reagál rá (akár teljesen normálisan, nyugodtan is) az már azonnal hisztinek minősül.

Fiúk!! Miért van ez??


2010. aug. 10. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Párom apja, uhh, pedig 55 éves, diplomás, kemény ember, ő az ász, a király, csak ő tudja jól, és annyit hisztizik, hogy az valami eszméletlen. Senki meg se szólal, de ő már nyomja a kitalált hülye, hisztis dumát.

Ha a felesége valami kis apróság miatt szól, akkor már hisztizik és fogja be, pedig csak valamit mond, nem is nyafog, semmi...

És nem egy férfi ismerősöm kegyetlen hiszti gép. Röhej az egész, én nem csinálok ennyi feszkót, amennyit ők lenyomnak egy nap alatt...

20/L

2010. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ez egyedi dolog:)) Van aki jól kezeli a gyengébb napjait van aki kevésvé...lehet rá tudatosan figyelni, hogy ilyenkor ne zavarj be másoknak.

A nők talán kicsit labilisabbak a hormonrendszerük működése miatt,érzékenyebbek.

De a férfiaknak is vannak rosszabb napjaik.

figyelj magadra szólj a párodnak, barátnődnek,anyukádnak , ha érzed, hogy aznap nem stimmel minden.

2010. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Utálni fognak a csajok, de leírom (még jó hogy anonim oldal:D): a nők hisztisebbek, ez a "fegyverük" a vitákban. tudják, hogy milyen őrjítő, sok férfi inkább igazat ad a nőnek egy hosszabb hisztinél mint hogy tovább kelljen hallgatni a nyafogást:)

21f

2010. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy egyénfüggő, és igen, nagyon sok hisztis nő ismerősöm is van. Én csak azt nem szeretem,hogy a viták folyamán azért nem kezelnek egyenlő félként, mert mindenre ráfogják, hogy mi nők hisztisek vagyunk...mert ez épült be a köztudatba. Ha pedig egy nő mondja azt a párjának mondjuk, hogy hisztizik, akkor felháborodik, mivel ő férfi létére ugyebár nem hisztis... Ezzel nem általánosítok, csak jeleztem, hogy vannak ilyen esetek is.
2010. aug. 10. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!