Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem az Ex? Hogyan állítsam meg? Tényleg ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Az Exemmel együtt voltunk közel 3 évig, de igazából már 1,5 év után szakítottunk, utána még együtt voltunk, de valahogy mindketten tudtuk, hogy már nem igazán szeretjük egymást.

Aztán most már fél éve teljesen szakítottunk, írogattunk egymásnak, mert megegyeztünk, hogy barátok maradunk.

Összejöttem egy huszonhatod rangú ismerősével, akivel egyszer-kétszer buliztunk is, de hát akkor még tabu voltam, valahol találkoztunk, sokat beszélgettünk, és bámm mint a villám, utána már minden ment, mint a karikacsapás, és nagyon-nagyon szerelmesek vagyunk.

Az Exemnek elmeséltem, gondoltam, ha már barát, hát akkor csak örül, hogy végre boldog vagyok, persze naív voltam, mert teljesen bepipult, meg akarja verni a mostani Páromat, mert hogy milyen egy hazug szemét, és már akkor is csapta nekem a szelet, mikor együtt voltunk, én meg milyen egy ribanc vagyok, meg segítsek neki öngyilkosnak lenni, mert ez a minimum, amivel tartozom. :(

Ha nem válaszolok akkor is kapom tőle a leveleket, nem akarom törölni, mert mint embert nagyon szeretem, de nagyon kimerít érzelmileg ez az acsarkodás. Hiába válaszolok neki szép szóval, hiába nem válaszolok, csak zaklat folyamatosan, de könyörgöm fél éve nem vagyunk együtt, alig találkoztunk, hetente 1X-2X skypoltunk ennyi...

Tényleg ribanc vagyok? :(


2010. aug. 10. 12:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk a párom jönne ki jól, ha verekedésre kerülne sor, szóval nem féltem, csak olyan ösztön-állat viselkedés a dolgok elintézése verekedéssel. Semmelyikünk sincs ezen az agyszinten, csak az Exem magán kívül van.
2010. aug. 10. 13:11
 12/19 anonim ***** válasza:

vagy megbeszélitek vagy járjon el a keze a pasidnak...

ez akkor sem járja..

hagyod magad..én te vagy aza bünös ember aki atta alá a lovat..

mi a francért kellett tartanotok a kapcsolatot??

mi a francért kellett elmondanod hogy van valakid???

marhára nem tartoztok már egymásnak semmivel..

2010. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ő erőltette, hogy maradjunk barátok. :(
2010. aug. 11. 09:05
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
sokszor azért lehet utána valamiféle "barátság", de sztem az exed nem tud téged elengedni, akárhogy is mondta, meg bármi, még mindig szeret és sztem bárkivel jönnél össze ez lenne a reagálása. Ez így tényleg nem járja, de te erről nem tehetsz, h így reagált rá.
2010. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene tartanotok a kapcsolatot.Milyen barátság az,ami szánalomra épül?Ez az ember lelkileg terrorizál téged,és teljes mértékben kihasználja a kedvességed,és azt hogy sajnálod őt.Ne félj ,ha összejönne valami csajjal akibe belezúgna te lennél mindjárt az utolsó helyen.Az az igazság,hogy nyitva hagytad még azt a kaput,mert nem vagy biztos a mostani kapcsolatodban,és ezért ragaszkodsz még az exedhez.Engedd őt el a lelkedben,ne folalkozzál vele,mert jobb ez már úgy sem lesz.Ha valamire is tartod a mostani párodat akkor ő vele foglalkozz,mert szerintem ha nem is mondja,de biztos nagyon zavarja őt ez a ti "baráti viszonyotok".Legalább rá légy tekintettel,főleg ha szereted őt.Nekem is volt egyszer egy ilyen esetem,de én lerendeztem a dolgot,és iszonyatos nagy kő esett le a szívemről olyan megkönnyebbülés volt a lelkemnek.Kerek perec el kell határoznod magad és meg kell mondanod az exednek,hogy keressen magának más barátot,mert tovább kell lépni,mindenki élje a saját életét.
2010. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igazad van előző nagyon... Majd igyekszem, mert azért nehéz, a páromat nem zavarja a dolog, csak hogy én idegesítem magam ezen, amiatt zavarja.
2010. aug. 13. 10:33
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél r*b*?

Mert fél éve nem vagytok együtt és új kapcsolatod van, lesz?

Semmi nincs közettek már, nincs joga így becsmérelni és alázni téged, ez aztán az igazi barát!

Hagyd a francba, ne válaszolj a leveleire, majdcsak megunja.

Ha meg öngyilkossággal fenyegetőzik válaszold azt hogy tegye meg, nyugodtan...Úgyse fogja! Ez csak érzelmi zsarolás.

Mi lett volna ha együtt vagytok, akkor is fenyegetett volna?

Jobb az ilyen labilis idegzetű energiavámpíroktól megszabadulni!

2010. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyanokat írogat már, hogy alig bírom válasz nélkül hagyni. Tudja, hogy elég bizonytalan vagyok magamban, és még nyomatja is, hogy az összes eddigi barátnője sokkal jobban fel tudta izgatni, mint én, és nem is érti, hogy párom mit eszik rajtam... Ettől nagyon rosszul érzem magam. :.( Mert végülis, lehet, hogy igaza van. Ahonnan lehetett már letiltottam, de e-mail-ről nem tudom hogy kell adott címet letiltani.
2010. aug. 13. 11:51
 19/19 anonim ***** válasza:
"Örülök, hogy nem kellek. Legalább békén hagysz ezzel a szánalmas zaklatással."
2010. okt. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!