Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem az Ex? Hogyan állítsam meg? Tényleg ribanc vagyok?

Figyelt kérdés

Az Exemmel együtt voltunk közel 3 évig, de igazából már 1,5 év után szakítottunk, utána még együtt voltunk, de valahogy mindketten tudtuk, hogy már nem igazán szeretjük egymást.

Aztán most már fél éve teljesen szakítottunk, írogattunk egymásnak, mert megegyeztünk, hogy barátok maradunk.

Összejöttem egy huszonhatod rangú ismerősével, akivel egyszer-kétszer buliztunk is, de hát akkor még tabu voltam, valahol találkoztunk, sokat beszélgettünk, és bámm mint a villám, utána már minden ment, mint a karikacsapás, és nagyon-nagyon szerelmesek vagyunk.

Az Exemnek elmeséltem, gondoltam, ha már barát, hát akkor csak örül, hogy végre boldog vagyok, persze naív voltam, mert teljesen bepipult, meg akarja verni a mostani Páromat, mert hogy milyen egy hazug szemét, és már akkor is csapta nekem a szelet, mikor együtt voltunk, én meg milyen egy ribanc vagyok, meg segítsek neki öngyilkosnak lenni, mert ez a minimum, amivel tartozom. :(

Ha nem válaszolok akkor is kapom tőle a leveleket, nem akarom törölni, mert mint embert nagyon szeretem, de nagyon kimerít érzelmileg ez az acsarkodás. Hiába válaszolok neki szép szóval, hiába nem válaszolok, csak zaklat folyamatosan, de könyörgöm fél éve nem vagyunk együtt, alig találkoztunk, hetente 1X-2X skypoltunk ennyi...

Tényleg ribanc vagyok? :(


2010. aug. 10. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy van valakit lehet így tudatosult benne hogy mit is veszített..

És nem vagy az.

22F

2010. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vagy ribanc, az exed pedig nem tud beletörődni a szakításba, bármennyire is mondja. Mondd neki, hogy ha tovább zaklat annak következményei lesznek és hogy felejtsen el örökre. Nem baj ha megsértődik, ilyen barátra úgysincs szükséged.
2010. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt a legjobb ötlet elujságolni a volt barátodnak a legújabbat, így ahogyan te adagoltad be.Beszéld meg vele, hogy vége, nyugodjon bele.
2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Neki is volt futókapcsolata, és én mégsem gőzöltem be... Még el is mentünk bulizni, a csajával, én meg félig-meddig gyertyát tartottam, nem értem hogy lehet ennyire tuskó. Azért is újságoltam el neki, mert én nem akarom őt hanyagolni, a Párom is bírja, ill. bírná, ha nem fenyegetőzne folyton, hogy ha van bőr a képén akkor keresse meg, had rugdossa agyon... :/ Ez megy már 1 hónapja, lassan én is a rendőrségben gondolkozok. 1 hete már semmit nem írok neki, a leveleit is ippeghogy elolvasom, csak, hogy ne idegesítsem magam fölöslegesen, de én úgy sajnálom, hogy így bekattant, elég erősen zsarol érzelmileg. :(

A Párommal már inkább nem is beszélünk róla, mert csak elrontja a hangulatunkat, de mikor Ő nincs velem, akkor ugye hiányzik nagyon, és nem tudok nem rágódni ezeken a dolgokon. :(

2010. aug. 10. 12:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele, és töröld mindenhonnan a kedves exet. Ha egy ribancnak tart akkor ilyen barátra nincs szükséged. A új pasival meg légy boldog. Jah, de mielőtt törölnéd az exed, vegyél neki egy kötelet, ezt tudja be a segitségnek az öngyilkoláshoz. fogadok, hogy nem meri majd felhasználni.
2010. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy felidegesítettelek, nem az volt a szándékom, csak nincs kivel megbeszélnem normálisan. :/
2010. aug. 10. 12:52
 7/19 anonim ***** válasza:
nyugaodtan irj ide. aki ideges, az szedjen hangyát.
2010. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, javitok: nyugodtan
2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ujra én(aki felidegesitette magát)


ne lgy buta..

álj elé mond meg neki hogy nincs bele szolása már az életedbe..

és ha ugyanugy folytatja akkor szolj a mostanidnak hogy áljon ki érted védjen meg mert ez sem járja...

ha nem segit egy beszélgetés majd helyre teszi egy két jobb-és bal kéz...

és komolyan mondom...szakits meg vele minden kapcsolatot..te fogsz szarul kijönni

2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De sajnálom szegényt. Nekem most tényleg nagyon jól állnak a dolgaim, és általában nagyon segítőkész vagyok, ha ismerősökről, barátokról van szó, nem akarom még én is teljesen a padlóra küldeni... Igaz, hogy igazad van, mert így ő küldd a padlóra engem.

A Párom már mondta, hogy ő áll elébe, ha az Exemnek ezen múlik a lelki békéje, de én nem akarom, hogy miattam verekedjenek! Ez olyan ... boáh.. infantilis viselkedés.

Én 22 vagyok, Exem 30, Párom 26... :S

2010. aug. 10. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!