Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek barátnőt?

Figyelt kérdés

Sok negatív tapasztalatról hallva utolsó megoldásként gondoltam mindig is az internetes társkeresésre.

De úgy tűnik, nem látok más megoldást, mert ahol most élek, nincsenek barátaim, akikkel eljárhatnék valahova. Munkahely is kilőve.

Az életkorom is rontja a helyzetet, 32 múltam, tehát a diszkós korból kinőttem már.

Bevallom, azért félek az internetes társkereséstől, mert sokszor hallom, hogy csak szórakozásra kellett az illető.

Nem azt mondom, hogy nekem nincs igényem a szexre, ellenkezőleg, de én úgy vagyok, szeretnék végre tartós kapcsolatot. Mondhatnám, most már nagyon tartósat, egyre többet gondolok ugyanis családra, házasságra, ami ebben a korban azt hiszem bőven aktuális (lenne).


32/F


Ha valakinek van ötlete, szívesen venném, és előre is köszönöm!


2010. aug. 10. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítő válaszokat!!! Fel fogom őket használni mindenképp!


9:24


Sport azért van, szeretek bringázni (amatőr szinten), de errefelé nem tudom mi van, talán lusták az emberek, de nem igen találkozok biciklisekkel. pedig biztosan leállítanék egy szép lányt valami ürüggyel.

2010. aug. 10. 09:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Kívánom kérdező, hogy megleld szíved választottját, próbálj nyitott lenni és ismerkedni, fura én mondom ezt....



Beletörődtem, abba a dologba, hogy a lányok nem fogadnak el....

Már nem érdekel, úgy fogok élni mint egy robot. Mikor melózni kezdek, elmegyek és ledolgozom a 8 órát tisztességgel, aztán hazamegyek és leülök a tv elé....

Egyedül és magányosan fogok megpusztulni. és nem lesz olyan aki megsirasson majd...

Nem fogok gyerek nevetgélést hallani vagy sírást. Nem fogok meleg és kedves mosolyt látni a barátnőmtől vagy egy ölelést, Nem fogom látni a bánatát a szomorúságát, hogy átölelve megvigasztaljam...

Nem lehetek nagypapa, hogy lássam az unokáimat felnőni...


Mert még családom sem lesz, mert nem felelek meg a „nők új világ fajta elvárásainak”.


A sok nő lenézi a nem menő csávóókat....

Szánalom...

Küzdöttem egy lányért akkor, és ha kimondhatta volna...


...Mit akarsz teeeeee, hát nem zsőlés a hajad, nem jársz menő ruhákba, Jah még béemvébd sincs? Akkóó Huzzá máá el te kis csikóó...még péénzed sincs? Mi keresni való itt...


A mai lányok ezen a szinten vannak, és mire rájönnek, hogy az általuk képviselt értékeknél van sokkal több, akkor már későn jönnek rá....


Nagyon tisztelem a nőket,mondom a nőket és a normálisakat!!! A mai tizenéves csitrik (TISZTELET A KIVÉTELNEK) csak blikket tud olvasni, meg mónikát nézni... Jah meg iwiwezni, myvipezni....

Állítom több a virtuális barát az interneten, mint a való életben...



De most az ellentétet is írok, azért még reménykedem abban, hogy nem jutok a kérdező sorsára

2010. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Amilyen jövőképet festettél Magadról, az már az én agyamon is átfutott... de én sem adtam még fel! "Még nem veszíthetek...!"

Neked is sok sikert!

2010. aug. 11. 22:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Az önsajnálat rossz dolog...
2010. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2 barátom is interneten talált magának élettársat.

Mind a ketten békességben élnek, és nagyon boldogok.

(Nem ők ketten együtt, hanem az egyik férfi, a másik nő, és mind a ketten találtak maguknak élettársat.)

2010. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!